תכניות זוכות | ||
קטגורית פרס | שם התכנית | יוצרים |
סדרת דרמה | פאודה | יוצרים: ליאור רז, אבי יששכרוף בימוי: אסף ברנשטיין תסריט: משה זונדר, מיכל אבירם, אסף בייזר, ליאורה קמינצקי, ליאור רז, אבי יששכרוף מפיקים: ליאת בנאסולי, מריה פלדמן חברת הפקה: טנדר הפקות, קסטינה תקשורת |
סדרה קומית | להרוג את הסבתא | יוצרים: יוסי מדמוני, ליאור שפר, דוד אופק בימוי: דוד אופק, ליאור שפר תסריט: יוסי מדמוני, עוזי וייל, ארז קואל עריכת תמונה: אריק להב לייבוביץ' מפיקים: איילת אימברמן, חגית אסולין חברת הפקה: אנדמול שיין ישראל |
סדרת תעודה | מגש הכסף | יוצרים: דורון צברי, אמיר בן דוד, גל גופר בימוי: דורון צברי תסריט: אמיר בן דוד, דורון צברי עריכה: אמיר בן דוד מפיקה: דנה כהן חברת הפקה: דנה כהן הפקות |
תכנית דוקו-ריאליטי | בייבי בום - עונה 3 | |
תכנית מציאות (ריאליטי) | מאסטר שף - עונה 5 | בימוי: אמיר אוקרייניץ עריכה: אסף גיל, דורית גבירצמן מפיקים: אסף גיל, אריק טל חברת הפקה: גיל הפקות |
שעשועון | לעוף על המליון | יוצרים: יולי אוגוסט תקשורת והפקות בע"מ, עמית סטרטינר, איתן בראון מפיקים: יולי אוגוסט תקשורת והפקות בע"מ, ליסה שילוח, עידית מיסטריאל, ליהי גולד עריכה: אורי דרור הפקה: יולי אוגוסט תקשורת והפקות בע"מ |
תכנית סאטירה ומערכונים | גב האומה - עונות 2-3 | יוצרים: ליאור שליין, אבי כהן בימוי: סיון מגנזיק תסריט: ליאור שליין, תם אהרון, שחר סגל, ניר ממון, אייל נאור, אריאל ויסמן, ליאור סלע, לילך לשם, מתן בלומנבלט, עפר קניספל, גלית חוגי, אוריה קניג עריכה: ליאור שליין מפיקה: רוני מנור חברת הפקה: מעגלות הפקה |
תכנית אירוח | שי בשידור עם שי שטרן | |
תכנית בידור | היום בלילה עם גורי אלפי | יוצרים: מולי שגב, גורי אלפי אהרון בימוי: אלון אלוש תסריט: איל אפטר, מאיה סובולברק כהן, ארז בן ארי, דרור וידמן עריכה: מולי שגב, אסף ליברמן מפיק: אסף נאוי חברת הפקה: קשת |
תכנית ראיונות | חוצה ישראל עם קובי מידן - עונה 5 | יוצרים: הטלוויזיה החינוכית בימוי: רונית אברהמי תסריט: נעמי אלון עריכה: אסתי רימון-ימיני מפיקים: אסתי רימון-ימיני חברת הפקה: הטלוויזיה החינוכית |
תכנית תרבות | אומרים שהיה פה - עונה 3 | יוצר: ארנון גל בימוי: ארנון גל תסריט: יהונתן גפן מפיקים: יעל לשם, יעל קורן, אורטל קופרמן חברת הפקה: קסטינה תקשורת |
מגזין פנאי | ערב טוב עם גיא פינס | |
תכנית תחקירים | המקור עם רביב דרוקר וברוך קרא | עורכת: רותם שדות חברת הפקה: חדשות 10 |
מהדורת חדשות | חדשות 10 עם תמר איש שלום | עורך: ברוך שי הפקה: חדשות 10 |
תכנית אקטואליה | לונדון את קירשנבאום | עורך: דרור זרסקי הפקה: חדשות 10 |
תכנית כלכלה | לילה כלכלי עם גדי סוקניק | עורך: אושר אסולין הפקה: חדשות 10 |
סדרה קומית לילדים ונוער | אלישע | יוצרים: שחר אינבינדר, אסף כץ, אסף בייזר, יובל סמו, יואב גרוס בימוי: אופיר לובל תסריט: אסף בייזר, אלעד חן עריכה: עמית ליאור מפיקים: יואב גרוס, עמית זלץ, דנה הכהן חברת הפקה: יואב גרוס הפקות |
סדרת דרמה לילדים ונוער | החממה | יוצר: גיורא חמיצר בימוי: עודד לוטן, רינה הורן תסריט: גיורא חמיצר מפיקים: אסנת סרגה, סער פיין חברת הפקה: Nutz Production |
מגזין לילדים ונוער | גלילאו | בימוי: שבתאי קמינר תסריט: טלי הרוש קורח, אליה גרינפלד עריכה: גידי יהושע מפיק: גיא וסרמן חברת הפקה: אולפני הרצליה |
תכנית בידור לילדים ונוער | חבורת הספסל האחורי | יוצרים: ענת מנסור, שירלי אורן בימוי: ענת מנסור, ליאור שפר תסריט: ענת מנסור, ענת סנה עריכה: ענת מנסור, ענת סנה מפיקים: ענת סרגה, עירית זוטא, רותם קסטלר חברת הפקה: Nutz Production |
סדרה לגיל הרך | דן ומוזלי - עונה 2 | יוצרים: ירדן בר כוכבא, דידי שחר, שירה אלון בימוי: בובי לקס תסריט: שחר סיטנר, אור ישראלי עריכה: ירדן בר כוכבא מפיקים: שולה שפיגל, דנה עדן חברת הפקה: שולה שפיגל, דנה הפקות טלויזיה וסרטים |
תכנית לייפסטייל | אחד על אחד עם אהרוני | |
תכנית ספורט | אולפן ליגת האלופות | ערוץ הספורט |
זוכים אישיים | ||
קטגורית פרס | זוכה | תכנית |
השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה | נטע ריסקין | שטיסל - עונה 2 |
השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה | דבל'ה גליקמן | שטיסל - עונה 2 |
השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית | מירי אלוני | להרוג את הסבתא |
השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית | אודי כגן | החדש של עומרי גורדון |
השחקנית הטובה ביותר בסד'רה לילדים ונוער | ירדן בר כוכבא | דן ומוזלי |
השחקן הטוב ביותר בסדרה לילדים ונוער | יובל סמו | אלישע |
בימוי בסדרת דרמה | אלון זיגמן | שטיסל - עונה 2 |
בימוי בסדרה קומית | דוד אופק, ליאור שפר | להרוג את הסבתא |
בימוי בסדרה לילדים ונוער | אופיר לובל | אלישע |
תסריט בסדרת דרמה | סייד קשוע | התסריטאי |
תסריט בסדרה קומית | יוסי מדמוני, עוזי וייל, ארז קואל | להרוג את הסבתא |
תסריט בסדרה לילדים ונוער | אסף בייזר, אלעד חן | אלישע |
צילום | ניתאי נצר | פאודה |
עריכת תמונה | עמרי צלמונה, דני רפיח | פאודה |
ניהול אמנותי | שמרי גל | שטיסל - עונה 2 |
עיצוב תלבושות | חוה לוי רוזלסקי | שטיסל - עונה 2 |
מוסיקה מקורית | אבי בללי | שטיסל - עונה 2 |
עיצוב פסקול | יוסי אפלבאום, מיכל גדעון, עידן ראבד | פאודה |
הקלטה | עודד יוסף רינגל | פאודה |
איפור | ליאת שיינין | ארץ נהדרת - עונה 12 |
ספיישל אפקטס | מירון אוסלנדר | פאודה |