ההכרזה על המועמדים לגמר -תחרות פרסי אופיר 2016 - יום רביעי 10 לאוגוסט בשעה 10:30 משודר מאולפן AG PRODUCTION SOLUTIONS
רשימת המועמדים המלאה (לפי סדר א'-ב')
קטגורית הסרט הטוב ביותר
סרט | מפיקים |
מרק רוזנבאום, מיכאל רוזנבאום, יונתן רוזנבאום, טרנספקס הפקות | |
אסף אמיר, נורמה הפקות | |
אילון רצ'קובסקי, יוחנן קרדו, יוסי עוזרד, ליסה שילוח עוזרד, גיא יקואל, יולי אוגוסט הפקות |
|
סופת חול | חיים מקלברג, אסתי יעקב-מקלברג, רמי יהושע, משה אדרי, ליאון אדרי, יגאל מוגרבי, תותים הפקות |
שבוע ויום | סער יוגב, נעמי לבארי, בלאקשיפ הפקות סרטים |
הסרט התיעודי הטוב ביותר מעל 60 דק'
סרט | יוצרים |
מפיקים: יונתן ארוך, שמעון דותן, בימוי: שמעון דותן | |
מפיק: ברק היימן, בימוי: תומר היימן | |
מפיקים: סילבן ביגלאייזן, גרגורי זלצמן, אלון קנול, בימוי: סילבן ביגלאייזן | |
פוטו פרג' | מפיק: מוש דנון, בימוי: קובי פרג' |
פרינסס שואו | מפיקים: לירן עצמור, סטפן אפקון, בימוי: עידו הר |
הסרט התיעודי הטוב ביותר מתחת ל-60 דק'
סרט | יוצרים |
מפיקים: דוקי דרור, אלכסנדר בראשה, מרגו מסיקה, ליאת קמאי אשד, בימוי: צחי שיף, דוקי דרור |
|
מפיקים: אריאל ריכטר, תמר קיי, בימוי: תמר קיי | |
הפקה ובימוי: אסף סודרי, טלי שמש | |
שבוע 23 | הפקה ובימוי: אוהד מילשטיין |
שלושה אחים ומערה | מפיקים: תמר טל ענתי, הילה מדליה, יורגן קלייניג, טינה ליב, בימוי: תמר טל ענתי |
הסרט העלילתי הקצר הטוב ביותר
סרט | יוצרים |
הפקה: לאה טוניק, בימוי: אור סיני | |
מפיקים: ערן ריקליס, גידי אביבי, בימוי: דינה צבי-ריקליס | |
מפיקים: נעה גוטסמן, דנה לרר, בימוי: דנה לרר | |
ולתפארת מדינת ישראל | מפיק: קובי עזרן, בימוי: יניב סגלוביץ' |
מיומנו של צלם חתונות | מפיקים: אסנת הנדלסמן קרן, טליה קלינהנדלר, בימוי: נדב לפיד |
עם הפנים לקיר | מפיקים: סער יוגב, נעמי לבארי, בימוי: אלמורק דוידיאן |
הבימוי הטוב ביותר
שם | סרט |
אסף פולונסקי |
שבוע ויום |
מני יעיש |
אבינו |
עילית זקצר |
סופת חול |
ערן קולירין | מעבר להרים ולגבעות |
רמה בורשטין | לעבור את הקיר |
התסריט הטוב ביותר
שם | סרט |
איתן גרין | חדרי הבית |
אסף פולונסקי |
שבוע ויום |
ארז תדמור, אפרתי שלמה | נמל בית |
מני יעיש |
אבינו |
עילית זקצר |
סופת חול |
ערן קולירין | מעבר להרים ולגבעות |
רמה בורשטין | לעבור את הקיר |
השחקן הראשי הטוב ביותר
שם | סרט |
בני אבני |
להציל את נטע |
יורם חטב | נמל בית |
מוריס כהן |
אבינו |
שי אביבי | שבוע ויום |
תאמר נאפר | ג'נקשן 48 |
השחקנית הראשית הטובה ביותר
שם | סרט |
אניה בוקשטיין |
לב שקט מאוד |
יבגניה דודינה |
שבוע ויום |
ליהי קורנובסקי |
הפורצת |
למיס עמאר | סופת חול |
נועה קולר | לעבור את הקיר |
שחקן המשנה הטוב ביותר
שם | סרט |
אביב אלוש |
ישמח חתני |
אלון דהן |
אבינו |
דודו טסה |
הכל שבור ורוקד |
שמיל בן ארי | נמל בית |
תומר קאפון | שבוע ויום |
שחקנית המשנה הטובה ביותר
שם | סרט |
אורנה בנאי |
ישמח חתני |
יאנה יוסף |
הרמוניה |
רובא בלאל-עספור |
סופת חול |
רותם זיסמן-כהן | אבינו |
שירי נדב נאור | מעבר להרים ולגבעות |
הצילום הטוב ביותר
העריכה הטובה ביותר
שם | סרט |
אריק להב ליבוביץ' |
מעבר להרים ולגבעות |
טלי הלטר שנקר |
שבוע ויום |
יעל חרסונסקי |
לעבור את הקיר |
רונית פורת | סופת חול |
שירה ארד | אבינו |
הליהוק הטוב ביותר
שם | סרט |
אורית אזולאי |
ברש |
אורית אזולאי |
מעבר להרים ולגבעות |
לימור שמילה |
אבינו |
לימור שמילה | סופת חול |
מיכל קורן | לעבור את הקיר |
העיצוב האמנותי הטוב ביותר
עיצוב התלבושות הטוב ביותר
שם | סרט |
אופיר חזן |
הרמוניה |
חווה לוי רוזלסקי |
לעבור את הקיר |
חן גלעד |
סופת חול |
ירון אריה | ברש |
רונה דורון | ישמח חתני |
האיפור הטוב ביותר
שם | סרט |
אור ספיר |
אבוללה |
אתי בן נון |
לעבור את הקיר |
ורד מבורך |
ישמח חתני |
כרמית בוזגלו | סופת חול |
מירה בשושה הורוביץ | אבינו |
המוסיקה המקורית הטובה ביותר
שם | סרט |
אהובה עוזרי, שאול בסר |
ישמח חתני |
אורי בראונר כנרות |
הכל שבור ורוקד |
איתמר ציגלר, תאמר נאפר |
ג'נקשן 48 |
פרנק חיים אילפמן | אבוללה |
רן בגנו | סופת חול |
הפסקול הטוב ביותר
שם | סרט |
אביב אלדמע, איתי אלוהב |
הרמוניה |
אולג קייסרמן, רונן נגל |
אבינו |
איתי אלוהב, גיל תורן |
ג'נקשן 48 |
אלכס קלוד, דניאל מאיר, מוטי חפץ | לעבור את הקיר |
תולי חן, אביב אלדמע | הכל שבור ורוקד |