זוכי פרס האקדמיה בתחום הטלוויזיה החל משנת 2003

2015
קטגורית פרס שם התכנית יוצרים
סדרת דרמה פאודה יוצרים: ליאור רז, אבי יששכרוף
בימוי: אסף ברנשטיין
תסריט: משה זונדר, מיכל אבירם, אסף בייזר, ליאורה קמינצקי, ליאור רז, אבי יששכרוף
מפיקים: ליאת בנאסולי, מריה פלדמן
חברת הפקה: טנדר הפקות, קסטינה תקשורת
סדרה קומית להרוג את הסבתא יוצרים: יוסי מדמוני, ליאור שפר, דוד אופק
בימוי: דוד אופק, ליאור שפר
תסריט: יוסי מדמוני, עוזי וייל, ארז קואל
עריכת תמונה: אריק להב לייבוביץ' 
מפיקים: איילת אימברמן, חגית אסולין 
חברת הפקה: אנדמול שיין ישראל
סדרת תעודה מגש הכסף יוצרים: דורון צברי, אמיר בן דוד, גל גופר
בימוי: דורון צברי
תסריט: אמיר בן דוד, דורון צברי
עריכה: אמיר בן דוד
מפיקה: דנה כהן 
חברת הפקה: דנה כהן הפקות 
תכנית דוקו-ריאליטי בייבי בום - עונה 3  
תכנית מציאות (ריאליטי) מאסטר שף - עונה 5 בימוי: אמיר אוקרייניץ
עריכה: אסף גיל, דורית גבירצמן
מפיקים: אסף גיל, אריק טל 
חברת הפקה: גיל הפקות
שעשועון לעוף על המליון יוצרים: יולי אוגוסט תקשורת והפקות בע"מ, עמית סטרטינר, איתן בראון
מפיקים: יולי אוגוסט תקשורת והפקות בע"מ, ליסה שילוח, עידית מיסטריאל, ליהי גולד
עריכה: אורי דרור
הפקה: יולי אוגוסט תקשורת והפקות בע"מ
תכנית סאטירה ומערכונים גב האומה - עונות 2-3 יוצרים: ליאור שליין, אבי כהן
בימוי: סיון מגנזיק
תסריט: ליאור שליין, תם אהרון, שחר סגל, ניר ממון, אייל נאור, אריאל ויסמן, ליאור סלע, לילך לשם, מתן בלומנבלט, עפר קניספל, גלית חוגי, אוריה קניג
עריכה: ליאור שליין
מפיקה: רוני מנור
חברת הפקה: מעגלות הפקה
תכנית אירוח שי בשידור עם שי שטרן  
תכנית בידור היום בלילה עם גורי אלפי יוצרים: מולי שגב, גורי אלפי אהרון
בימוי: אלון אלוש
תסריט: איל אפטר, מאיה סובולברק כהן, ארז בן ארי, דרור וידמן
עריכה: מולי שגב, אסף ליברמן
מפיק: אסף נאוי
חברת הפקה: קשת
תכנית ראיונות חוצה ישראל עם קובי מידן - עונה 5 יוצרים: הטלוויזיה החינוכית
בימוי: רונית אברהמי
תסריט: נעמי אלון
עריכה: אסתי רימון-ימיני
מפיקים: אסתי רימון-ימיני
חברת הפקה: הטלוויזיה החינוכית
תכנית תרבות אומרים שהיה פה - עונה 3 יוצר: ארנון גל 
בימוי: ארנון גל 
תסריט: יהונתן גפן  
מפיקים: יעל לשם, יעל קורן, אורטל קופרמן
חברת הפקה: קסטינה תקשורת 
מגזין פנאי ערב טוב עם גיא פינס  
תכנית תחקירים המקור עם רביב דרוקר וברוך קרא עורכת: רותם שדות
חברת הפקה: חדשות 10
מהדורת חדשות חדשות 10 עם תמר איש שלום עורך: ברוך שי
הפקה: חדשות 10
תכנית אקטואליה לונדון את קירשנבאום עורך: דרור זרסקי
הפקה: חדשות 10
תכנית כלכלה לילה כלכלי עם גדי סוקניק עורך: אושר אסולין
הפקה: חדשות 10
סדרה קומית לילדים ונוער אלישע יוצרים: שחר אינבינדר, אסף כץ, אסף בייזר, יובל סמו, יואב גרוס
בימוי: אופיר לובל
תסריט: אסף בייזר, אלעד חן
עריכה: עמית ליאור
מפיקים: יואב גרוס, עמית זלץ, דנה הכהן
חברת הפקה: יואב גרוס הפקות
סדרת דרמה לילדים ונוער החממה יוצר: גיורא חמיצר
בימוי: עודד לוטן, רינה הורן
תסריט: גיורא חמיצר
מפיקים: אסנת סרגה, סער פיין 
חברת הפקה: Nutz Production
מגזין לילדים ונוער גלילאו בימוי: שבתאי קמינר
תסריט: טלי הרוש קורח, אליה גרינפלד
עריכה: גידי יהושע
מפיק: גיא וסרמן
חברת הפקה: אולפני הרצליה
תכנית בידור לילדים ונוער חבורת הספסל האחורי יוצרים: ענת מנסור, שירלי אורן 
בימוי: ענת מנסור, ליאור שפר
תסריט: ענת מנסור, ענת סנה
עריכה: ענת מנסור, ענת סנה
מפיקים: ענת סרגה, עירית זוטא, רותם קסטלר
חברת הפקה: Nutz Production
סדרה לגיל הרך דן ומוזלי - עונה 2 יוצרים: ירדן בר כוכבא, דידי שחר, שירה אלון
בימוי: בובי לקס
תסריט: שחר סיטנר, אור ישראלי 
עריכה: ירדן בר כוכבא
מפיקים: שולה שפיגל, דנה עדן 
חברת הפקה: שולה שפיגל, דנה הפקות טלויזיה וסרטים
תכנית לייפסטייל אחד על אחד עם אהרוני  
תכנית ספורט אולפן ליגת האלופות ערוץ הספורט

 

זוכים אישיים - 2015
קטגורית פרס זוכה תכנית
השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה נטע ריסקין שטיסל - עונה 2
השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה דבל'ה גליקמן שטיסל - עונה 2
השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית מירי אלוני להרוג את הסבתא
השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית אודי כגן החדש של עומרי גורדון
השחקנית הטובה ביותר בסד'רה לילדים ונוער ירדן בר כוכבא דן ומוזלי
השחקן הטוב ביותר בסדרה לילדים ונוער יובל סמו אלישע
בימוי בסדרת דרמה אלון זיגמן שטיסל - עונה 2
בימוי בסדרה קומית דוד אופק, ליאור שפר להרוג את הסבתא
בימוי בסדרה לילדים ונוער אופיר לובל אלישע
תסריט בסדרת דרמה סייד קשוע התסריטאי
תסריט בסדרה קומית יוסי מדמוני, עוזי וייל, ארז קואל  להרוג את הסבתא
תסריט בסדרה לילדים ונוער אסף בייזר, אלעד חן אלישע
צילום ניתאי נצר פאודה
עריכת תמונה עמרי צלמונה, דני רפיח פאודה
ניהול אמנותי שמרי גל שטיסל - עונה 2
עיצוב תלבושות חוה לוי רוזלסקי שטיסל - עונה 2
מוסיקה מקורית אבי בללי שטיסל - עונה 2
עיצוב פסקול יוסי אפלבאום, מיכל גדעון, עידן ראבד פאודה
הקלטה עודד יוסף רינגל פאודה
איפור ליאת שיינין ארץ נהדרת - עונה 12
ספיישל אפקטס מירון אוסלנדר פאודה

 
2014    

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

דרמה יומית זגורי אימפריה יוצרים: מאור זגורי
בימוי: רני סער
תסריט: מאור זגורי, אורי וייסברוד
עריכה: יורם מנדל
מפיקים: אפרת דרור, עוזי קרין, עוז וידל, מושיק פארן
חברת הפקה: אולפני הרצליה

מיני סדרה/ סדרת דרמה

איש חשוב מאוד

יוצרים: שירלי מושיוף
בימוי: שירלי מושיוף, תומר שני
תסריט: שירלי מושיוף
עריכה: אורי ויסברוד
מפיקים: דוד מנדיל
חברת הפקה: מובי פלוס הפקות, HOT

סדרה קומית 

הפרלמנט (עונה 2)

יוצרים: אסף הראל, אסי כהן, ערן זרחוביץ, מאור כהן
בימוי: אסף הראל
תסריט: ערן זרחוביץ, אסף הראל, אסי כהן, מאור כהן
מפיקים: ליאת בנאסולי, מריה פלדמן
חברת הפקה: טנדר הפקות

סדרת תעודה 

כביש 90

יוצרים: ענת זלצר, מודי בר און
בימוי: ענת זלצר
תסריט: ענת זלצר, מודי בר און
עריכה: ענת זלצר, מודי בר און
מפיקים: ליסה שילוח, יוסי עוזרד, עידית מיסטריאל
חברת הפקה: יולי אוגוסט תקשורת והפקות בע"מ

תכנית מציאות (ריאליטי) 

המירוץ למיליון (עונה4)

בימוי: שחר ברלוביץ', אלעד בר-גיא
תסריט: שחר מורד, רותי יעקובי
עריכה: שחר מורד
מפיקים: איתן אבוט, גיא המאירי, עידו ברון
חברת הפקה: אבוט המאירי, Active TV

תכנית דוקו-ריאליטי 

מחוברים פלוס (עונה 2)

יוצרים: רם לנדס, דורון צברי
בימוי: עמי טיר
תסריט: עמי טיר
עריכה: דודי אורן, מיטל בבילה
מפיקים: רם לנדס
חברת הפקה: קודה תקשורת

תכנית בידור

היהודים באים

יוצרים: אסף בייזר, נטלי מרכוס, יואב גרוס
בימוי: קובי חביה
תסריט: אסף בייזר, נטלי מרכוס, עמית בר-ניר, יובל פרידמן, אריאל ויסמן, חן אביגדורי, דורון צור
עריכה: יואב גרוס, נטלי מרכוס, אסף בייזר
מפיקים: יואב גרוס
חברת הפקה: יואב גרוס הפקות

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי

צינור לילה

יוצרים: גיא לרר
עריכה: ניר נוימן, אורי אבן
מפיקים: תומר חצור
חברת הפקה: חדשות 10

תכנית אירוח 

חוצה ישראל (עונה 4)

יוצרים: אסתי רימון-ימיני
בימוי: רונית אברהמי
תסריט: נעמי אלון
עריכה: אסתי רימון-ימיני
מפיקים: אסתי רימון-ימיני
חברת הפקה: הטלוויזיה החינוכית

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות

המקור

יוצרים: רביב דרוקר, רתם שדות
עריכה: רתם שדות
מפיקים: חדשות 10, ירין סרף

סדרת דרמה לילדים ונוער

החממה (עונה 2)

יוצרים: גיורא חמיצר
בימוי: רועי פלרונטין
תסריט: גיורא חמיצר
מפיקים: סער פיין, אורלי אטלס כץ, אסנת סרגה
חברת הפקה: Nutz prodction, ענני תקשורת

סדרה קומית לילדים ונוער דן ומוזלי יוצרים: תיאטרון ניחותא - ירדן בר כוכבא, דידי שחר, שירה אלון
בימוי: בובי לקס
תסריט: שחר סיטנר, אור ישראלי, מיכל חגי
עריכה: ירדן בר כוכב
מפיקים: שולה שפיגל, דנה עדן
חברת הפקה: שולה שפיגל בע"מ, דנה הפקות טלויזיה וסרטים בע"מ
תכנית אולפן לילדים ולנוער מה זה מוזה יוצרים: ליסה שילוח
בימוי: אלון אלוש, בובי לקס
תסריט: רותי עפרוני, ירון לונדון
עריכה: רותי עפרוני
מפיקים: ליסה שילוח, עידית מיסטריאל
חברת הפקה: יולי אוגוסט תקשורת והפקות בע"מ

בימוי בדרמה יומית/ סדרת דרמה/ מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

תא גורדין

דני סירקין

בימוי בסדרה קומית

הפרלמנט

אסף הראל

תסריט בדרמה יומית/ סדרת דרמה/ מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

איש חשוב מאוד

שירלי מושיוף

תסריט בסדרה קומית

הפרלמנט

ערן זרחוביץ', אסף הראל, אסי כהן, מאור כהן

שחקן בדרמה יומית/ סדרת דרמה / מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

איש חשוב מאוד יהודה לוי

שחקנית בדרמה יומית/ סדרת דרמה / מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

איש חשוב מאוד  אלמה דישי

שחקן בסדרה קומית

הפרלמנט  אסי כהן

שחקנית בסדרה קומית

הפרלמנט 

ליאת הרלב

 

 

2013    

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

מיני סדרת דרמה אבודים באסיה יוצרי הסדרה: יובל שפרמן, איתי רייכר, אילן שפלר, רועי עידן
מפיק: אסף גורדון, "אנדמול ישראל"
בימוי: יובל שפרמן, תסריט: רועי עידן, איתי רייכר, אילן שפלר, יובל שפרמן

סדרת דרמה

שטיסל

יוצרי הסדרה ותסריטאים: אורי אלון, יהונתן אינדורסקי, בימוי: אלון זינגמן
מפיקים: דקלה ברקאי, יונתן ארוך, "אבוט ברקאי הפקות", "טליסמה הפקות" 

סדרה קומית 

הפרלמנט

יוצרי הסדרה ותסריטאים: אסף הראל, אסי כהן, ערן זרחוביץ, מאור כהן
בימוי:  אסף הראל, מפיקות: ליאת בנאסולי, מריה פלדמן, "טנדר הפקות"

סדרת תעודה 

החיים כשמועה

יוצרי הסדרה ותסריטאים: אסי דיין, עדי ארבל, מויש גולדנברג

בימוי: עדי ארבל, מויש גולדנברג

מפיקים: אמיר הראל, איילת קייט, "למה הפקות"

  לוד בין ייאוש לתקווה יוצרי הסדרה: אורי רוזנווקס, אייל בלחסן
בימוי ותסריט: אורי רוזנווקס

תכנית מציאות (ריאליטי) 

אקס פקטור ישראל

בימוי אולפן: איתן צור, בימוי חוץ: זוהר אלפנט

עורך ראשי: יוסי אליאס
מפיקים: גיא המאירי, איתן אבוט, יריב יפת, "אבוט המאירי תקשורת"

תכנית דוקו-ריאליטי 

מחוברים פלוס

מפיק: רם לנדס, "קודה תקשורת"
יוצרי הסדרה: רם לנדס, דורון צברי, בימוי: עמי טיר 

תכנית בידור

מצב האומה 5

יוצרי התכנית: ליאור שליין, אבי כהן, בימוי: סיון מגזניק
מפיקים: רוני מנור, מיכל סטוביצקי, "מעגלות הפקות"
תסריט: שחר סגל, אוריה קניג, עפר קניספל, אייל נאור, ניר ממון, לילך לשם ברנע, ליאור סלע, עינב גלילי, אורנה בנאי, גורי אלפי, ליאור שליין

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי

ערב טוב עם גיא פינס

מפיקים: גיא פינס, מור גלעדי, מיכל מונצ'ז, איריס גינדי

"פינס גלעדי תקשורת"

תכנית אירוח 

שי בשישי

עורך: אסף גרינבאום, מפיקים: דפנה דננברג, עוז וידל, אולפני הרצליה
בימוי: אמיר אוקרייניץ, סיון מגזניק, רובי פודגור, תסריט: אילן שפלר

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות

עובדה

בימוי: גלעד טוקטלי, עורך ראשי: איל גונן
מפיקה: רותי שטיינברג, "עובדה א.ד." 

סדרת ילדים ונוער

החממה

יוצר הסדרה ותסריטאי: גיורא חמיצר, בימוי: רועי פלורנטין
מפיקים: אסנת סרגה, סער פין, אורלי אטלס כץ, "NUTZ PRODUCTIONS"

תכנית אולפן לילדים ולנוער פרויקט הלהקה יוצרי התכנית: גיא המאירי, איתן אבוט, יוסי אליאס, איתי בן נסים, שלי ענתבי
מפיקים: גיא המאירי, איתן אבוט, "אבוט המאירי תקשורת"
בימוי: ליאור שפר, תסריט: דנה וולפה

בימוי בסדרת דרמה/ מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

שטיסל

אלון זינגמן

בימוי בסדרה קומית

עבודה ערבית 

שי קפון

תסריט בסדרת דרמה/ 
מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

שטיסל

יהונתן אינדורסקי, אורי אלון

תסריט בסדרה קומית

עבודה ערבית 4

סייד קשוע

שחקן בסדרת דרמה /
מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

שטיסל דב גליקמן

שחקנית בסדרת דרמה / מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

בני ערובה איילת זורר

שחקן בסדרה קומית

הפרלמנט  אסי כהן

שחקנית בסדרה קומית

הפרלמנט 

ליאת הרלב

 

 

2012     

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

סדרת דרמה/ מיני סדרת דרמה

30 ש"ח לשעה

יוצרי הסדרה: יוסי מדמוני, דוד אופק, חיים שריר

מפיק: חיים שריר, "יצירה עברית בע"מ"

בימוי: דוד אופק, שרי עזוז, תסריט: יוסי מדמוני (מיכל ויניק 2 פרקים)

סדרה קומית 

עבודה ערבית 3

יוצרי הסדרה: דניאל פארן, סייד קשוע, שי קפון, רוני ניניו

מפיק: יוני פארן, "דורי מדיה פארן"

בימוי: שי קפון, תסריט: סייד קשוע

סדרת תעודה 

הקיבוץ

יוצרי הסדרה: ענת זלצר, מודי בר-און

מפיקים: ליסה שילוח, יוסי עוזרד, "יולי אוגוסט הפקות"

בימוי: ענת זלצר

תסריט: ענת זלצר, מודי בר-און

תכנית מציאות (ריאליטי) 

THE VOICE
ישראל

במאי ועורך ראשי: יובל כהן, מפיק: טובי נוישטד

"Constantin-Entertainment Israel"

תכנית דוקו-ריאליטי 

חי ב-LA LA לנד

מפיקים: אלעד קופרמן, יפית עופרי, "קופרמן הפקות"

עורך ראשי: שבי זרעיה, במאי ראשי: אילן עבודי

תסריט: רן שריג, שבי זרעיה

תכנית בידור

מצב האומה 4

מפיקות: רוני מנור, מיכל סטוביצקי, "מעגלות הפקות"

עורכים: ליאור שליין, אבי כהן, בימוי: סיון מגזניק

תסריט: שחר סגל, אוריה קניג, עפר קניספל, רומה תמיר, שרון טייכר, אייל נאור, דרור וידמן, אור ישראלי, ברק כהן, לילך לשם ברנע, גורי אלפי, עינב גלילי, אורנה בנאי, ליאור שליין

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי

ערב טוב עם גיא פינס

מפיקים: גיא פינס, מור גלעדי, מיכל מונצ'ז, איריס גינדי

"גיא פינס תקשורת בע"מ"

תכנית אירוח 

הינשופים

יוצרת התכנית: מאיה לנט, מפיקה: לילך פרי

"נגה תקשורת"

שעשועון טלוויזיה  לעוף על המיליון

מפיקות: ליסה שילוח, עידית מיסטריאל, "יולי אוגוסט הפקות"

יוצרי הפורמט: ערוץ 10 בשיתוף עם יולי אוגוסט הפקות,
עמית סטרטינר, איתן בראון

בימוי: אמיר אוקרייניץ, עורך: עמית סטרטינר

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות

המקור 

מפיקה: יעל רגב, חדשות 10, עורכת: רותם שדות

בימוי: רובי פודגור

תכנית ילדים ונוער

אליפים 2

יוצרות הסדרה: אסתר נמדר-תמם, שני מלמד, חן קלימן

מפיקות: טמירה ירדני, נאווה קולטון, עינת זילבר, "טדי הפקות"

בימוי: אורן שקדי, תסריט: חן קלימן

בימוי בסדרת דרמה/ מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

30 ש"ח לשעה

דוד אופק, שרי עזוז

בימוי בסדרה קומית

עבודה ערבית 3

שי קפון

תסריט בסדרת דרמה/ 
מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

אננדה

דנה מודן

תסריט בסדרה קומית

עבודה ערבית 3

סייד קשוע

שחקן בסדרת דרמה /
מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

עמוס תמם אחת אפס אפס

שחקנית בסדרת דרמה / מיני סדרת דרמה/ סדרת ילדים ונוער

אננדה דנה מודן

שחקן בסדרה קומית

עבודה ערבית 3 נורמן עיסא

שחקנית בסדרה קומית

עבודה ערבית 3

קלרה חורי

 

  

 

2011    

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

סרט טלוויזיה/ מיני סדרה/ הדרמה 

נבלות

מפיקים: אבירם בוכריס, לי ירדני, "MY TV תקשורת בע"מ"

בימוי: דרור סבו, תסריט: דפנה לוין

סדרת דרמה 

פלפלים צהובים

מפיקים: אילון רצ'קובסקי, יוחנן קרדו, יוסי עוזרד, גיא יקואל, "יולי אוגוסט הפקות"

בימוי: קרן מרגלית, אמנון קוטלר, תסריט: קרן מרגלית

סדרה קומית

עבודה ערבית

מפיקים: דניאל פארן, יוני פארן, עידית פארן-וייס, "דורי מדיה פארן בע"מ"

בימוי: שי קפון, תסריט: סייד קשוע

סדרת תעודה

מחוברים

מפיק: רם לנדס, "קודה תקשורת בע"מ"

בימוי: דורון צברי, תסריט: דורון צברי, עמי טיר

תכנית מציאות (ריאליטי) 

האח הגדול 3

עורך ראשי: יורם זק, מפיקים: אלעד קופרמן, תחיה אביכזר "קופרמן הפקות"

בימוי: יורם זק, אמיר אוקריניץ, עידן שקד, תסריט: חי נחום

תכנית האירוח הטובה ביותר

הינשופים

מפיקה: עדי תורג'מן, "נגה תקשורת"

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי

ערב טוב עם גיא פינס

מפיקים: גיא פינס, מור גלעדי, מיכל מונצ'ז, איריס גינדי

"גיא פינס תקשורת בע"מ"

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות 

המקור

מפיקה: יעל רגב, חדשות 10

בימוי: רובי פודגור, עורכת: רותם שדות

תכנית ילדים ונוער

חסמבה דור 3

מפיקים: אילון רצ'קובסקי, יוסי עוזרד, גיא יקואל, יוחנן קרדו, נועה ליפשיץ

"יולי אוגוסט הפקות"

בימוי: דני סירקין, תסריט: דרור נובלמן, רותי זייד

תכנית בידור 

ארץ נהדרת 8

מפיקה: מיטל כהן, "שידורי קשת", עורך: מולי שגב

בימוי:עדי בנימינוב, ירון שילון, יובל שפרמן, בן בכר, יונתן גורפינקל, גא"י מיכאל

תסריט: אסף שלמון, דוד ליפשיץ, איתי רייכר, אילן שפלר, אסף גפן, אבי נוסבאום, עומרי עמית, אדר מירום, אייל אפטר, מאיה סובול, ערן זרחוביץ'

תכנית בידור-תיעודי

עדי אשכנזי -  מה זה השטויות האלה?!

מפיקים: עמי אמיר, הילה אלון, נועם ארזי, "מטר הפקות"

בימוי: אילן עבודי, אמיר פלדמן, ליאור כפיר, יונתן גורפינקל

תסריט: אמיר בן סירה, ליאור כפיר, עדי אשכנזי

שעשועון טלוויזיה מונית הכסף

מפיקה: רונה תבור, "אריק הניג הפקות", "ביפ ערוץ הצחוק בע"מ"

עורך ומפיק אחראי: אריק הניג  

בימוי: יורם זק                                     

בימוי בדרמה/ מיני סדרה/ סרט טלוויזיה/ סדרת דרמה/ דרמה יומית

פלפלים צהובים 

קרן מרגלית, אמנון קוטלר

בימוי בסדרה קומית

המשרד

איתן צור

תסריט בדרמה/ מיני סדרה/ סרט טלוויזיה/ סדרת דרמה/ דרמה יומית

פלפלים צהובים

קרן מרגלית

תסריט בסדרה קומית

עבודה ערבית

סייד קשוע

שחקן בדרמה / מיני סדרה/ סרט טלוויזיה/ סדרת דרמה / דרמה יומית

פלפלים צהובים יוסי מרשק

שחקנית בדרמה / מיני סדרה/ סרט טלוויזיה/ סדרת דרמה/ דרמה יומית

פלפלים צהובים עלמה זק

שחקן בסדרה קומית

המשרד דביר בנדק

שחקנית בסדרה קומית

עבודה ערבית

קלרה חורי

 

 

2010    

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

סרט טלוויזיה/ מיני סדרה/ הדרמה 

תמיד אותו חלום

מבוסס על שירי צביקה פיק

מפיקות: דנה עדן, שולה שפיגל 
"דנה הפקות טלוויזיה וסרטים (2001) בע"מ"

בימוי: איתן פוקס, תסריט: שירי ארצי

 

סדרת דרמה 

חטופים

מפיקה: ליאת בנאסולי, אולפני הרצליה

בימוי ותסריט: גידי רף

דרמה יומית עספור

מפיק: אודי סגל, "סומיוקו בע"מ"

בימוי: רני סער, תסריט: גיא עמיר, חנן סביון

סדרה קומית

רמזור 2

מפיק: אלעד קופרמן, "קופרמן הפקות"

בימוי: אוהד פרח, תסריט: אדיר מילר, רן שריג

סדרת תעודה

מחוברות

מפיק: רם לנדס, "קודה תקשורת בע"מ"

בימוי: דורון צברי, עריכה: עמי טיר

תכנית מציאות (ריאליטי) 

האח הגדול 2

עורך ראשי: יורם זק, תסריט: עידית הרשקוביץ

מפיקים: אלעד קופרמן, איילת אידלמן, ליאת דנציגר, "קופרמן הפקות בע"מ"

תכנית אירוח 

חוצה ישראל 5

יוצרת ומפיקה: אורית יואלי-סנה "הטלוויזיה החינוכית"

בימוי: שירלי חלפין

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי 

ערב טוב עם גיא פינס

מפיקים: גיא פינס, מור גלעדי, איריס גינדי, מיכל מונצ'ז

"פינס גלעדי תקשורת"

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות 

לונדון וקירשנבאום

עורך: אבי אלקלעי

מפיקה: ניצן קפלינסקי "חדשות 10"

תכנית ילדים ונוער

דאוס 2

יוצרים: גידי דר, דני ווסרמן

מפיקים: דוד מנדיל, גידי דר, "מובי פלוס בע"מ" באמצעות "נגה תקשורת"

בימוי: גידי דר, מרקו כרמל, יואב גורפינקל, תסריט: דני ווסרמן

תכנית בידור 

ארץ נהדרת 7

עורך: מולי שגב, מפיקה: מיטל כהן "שידורי קשת בע"מ"

בימוי: בן בכר, עידו רוזנבלום, ירון שילון, עדי בנימינוב

תסריט: אסף שלמון, דוד ליפשיץ, אבי נוסבאום, אסף גפן, עומרי עמית, אדר מירום, שחר אינבינדר, ערן זרחוביץ, שרון טייכר

תכנית בידור-תיעודי 

מונית הכסף 3

מפיק: אריק הניג, "אריק הניג הפקות בע"מ", ביפ ערוץ הצחוק בע"מ"

בימוי: יורם זק, עורך: אריק הניג 

בימוי בדרמה/ מיני סדרה/ סרט טלוויזיה/ סדרת דרמה/ דרמה יומית

חטופים

גידי רף

בימוי בסדרה קומית

הכל דבש

דני סירקין

תסריט בדרמה/ מיני סדרה/ סרט טלוויזיה/ סדרת דרמה/ דרמה יומית

סרוגים

אליעזר שפירא, חוה דיבון, אורי אלון, יעל רובינשטיין, אילן אשכולי, גליה כהן, אסף קוגלר, רננית פרשני, שמואל חיימוביץ'

תסריט בסדרה קומית

הכל דבש

יעל פוליאקוב

שחקן בדרמה / מיני סדרה/ סרט טלוויזיה/ סדרת דרמה / דרמה יומית

חטופים ישי גולן

שחקנית בדרמה / מיני סדרה/ סרט טלוויזיה/ סדרת דרמה/ דרמה יומית

חטופים יעל אבקסיס

שחקן בסדרה קומית

פולישוק ששון גבאי

שחקנית בסדרה קומית

הכל דבש

יעל פוליאקוב

 

 

2009    

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

סרט טלוויזיה/ מיני סדרה/ הדרמה 

מרחב מוגן

מפיקים: מרק רוזנבאום, אורן גווילי, סאלי אור, "טרנספקס הפקות"

בימוי: אורן גווילי, תסריט: אורן גווילי, עומר תדמור

סדרת דרמה 

סרוגים

מפיקים :יונתן ארוך, דקלה ברקאי, "אבוט ברקאי הפקות", "טליסמה הפקות"

בימוי: אליעזר שפירא, תסריט: אליעזר שפירא, חווה דיבון, אילן אשכולי, יעל רובינשטיין, שמואל חיימוביץ', רננית פרשני, ישי גולדפלם, יהודה גרינפילד-גילת

סדרה קומית

רד בנד

מפיקים: לי ירדני-בוכריס, אבירם בוכריס, "MY TV תקשורת בע"מ"

בימוי: איתן צור, קרן חוכמה, תסריט: דורון צור, ירון ניסקי, שרון קנטור, איתי רייכר, בני בשן, דרור נובלמן, ארי פפר

סדרת תעודה

לונדון פינת בן יהודה

מפיקות: דנה עדן, שולה שפיגל, "שולה שפיגל הפקות בע"מ", "דנה הפקות טלוויזיה וסרטים (2001) בע"מ"

בימוי: דני סירקין, תסריט: ירון לונדון, דני סירקין

תכנית ריאליטי ודוקו ריאליטי

האח הגדול

עורכים ראשיים: יורם זק, רועי עוז, בימוי: זיו שמש

מפיקים: אלעד קופרמן, שי בן סעדון, ליאת דנציגר, "קופרמן הפקות בע"מ"

תכנית אירוח הטובה ביותר

שיחת נפש

יוצרת ועורכת: ליאת המנחם, עורכת ראשית: דנה לויט

מפיקים: שני קיטלרו, אביב עגני, "HOT בידור ישראלי"

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי 

ערב טוב עם גיא פינס

מפיקים: גיא פינס, מור גלעדי, מיכל מונצז', איריס גינדי

"פינס גלעדי תקשורת בע"מ"

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות 

עובדה

מפיקה: רותי שטיינברג, "שידורי קשת"

בימוי: גלעד טוקטלי

תכנית ילדים ונוער 

דאוס

יוצרים: גידי דר, דני ווסרמן

מפיקים: דוד מנדיל, גידי דר, "מובי פלוס הפקות בע"מ", באמצעות "נגה תקשורת"

בימוי: גידי דר, תסריט: דני ווסרמן, גידי דר, עורכת: חן קלימן

תכנית בידור

ארץ נהדרת 6

עורך ראשי: מולי שגב, מפיקה: דנה דיין, "שידורי קשת"

בימוי: ירון שילון, עידו רוזנבלום, בן בכר, עדי בנימינוב

תסריט: אסף שלמון, דוד ליפשיץ, איתי רייכר, אבי נוסבאום, אסף גפן, אילן שפלר, מורן שריר, ניסן שור, עידן יעקובוביץ’

תכנית מערכונים 

קצרים 4

עורך ראשי: אסף גיל, עורכת: שירילי דשא

מפיקים: אסף גיל, עומר לקנר, גיל זמק, אריק טל, "גיל הפקות בע"מ"

בימוי: אלון בנארי, תסריט: רן דוברת

בימוי בדרמה בודדת, מיני סדרה סרט טלוויזיה וסדרת דרמה

תמרות עשן

עודד דוידוף

בימוי בסדרה קומית

אימאל'ה

רד בנד

רם נהרי

איתן צור, קרן חוכמה

תסריט בדרמה בודדת, מיני סדרה סרט טלוויזיה וסדרת דרמה

סרוגים

אליעזר שפירא, חווה דיבון, אילן אשכולי, יעל רובינשטיין, שמואל חיימוביץ', רננית פרשני, ישי גולדפלם, יהודה גרינפילד-גילת

תסריט בסדרה קומית

רד בנד

דורון צור, ירון ניסקי, שרון קנטור, איתי רייכר, בני בשן, דרור נובלמן, ארי פפר

שחקן בדרמה בודדת/ מיני סדרה/ סרט טלוויזיה וסדרת דרמה

הבורר

משה איבגי

שחקנית בדרמה בודדת/ מיני סדרה/ סרט טלוויזיה וסדרת דרמה

סרוגים

יעל שרוני

שחקן בסדרה קומית

אימאל'ה

צחי גראד

שחקנית בסדרה קומית

קצרים

קרן מור

 

 

2008    

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

סרט טלוויזיה/ מיני סדרה/ הדרמה 

להוציא את הכלב

מפיק: אסף אמיר, "סרטי ליברטו בע"מ"

בימוי: ניר ברגמן, תסריט: ניר ברגמן, שירלי מושיוף

סדרה קומית 

הכל דבש

יוצרת ותסריטאית ראשית: יעל פוליאקוב,  בימוי: עודד דוידוף

מפיקה ראשית: אסנת סרגה, מפיקה אחראית: אפרת דרור, מפיק: עוזי קרין, "אולפני הרצליה"

סדרת דרמה 

פרשת השבוע 2

מפיקה: ענת אסולין, "ענת אסולין הפקות"

בימוי: רני בלייר, תסריט: ארי פולמן, רני בלייר, רוגל אלפר

סדרת תעודה

האולפן

מפיקות: עדנה קוברסקי, אלינור קוברסקי, "עדן הפקות בע"מ"

בימוי ותסריט: דוד אופק

שעשועון טלוויזיה

1 נגד 100

מפיקה: ליסה שילוח, "יולי אוגוסט תקשורת והפקות בע"מ"

עורך: עמית סטרטינר, בימוי: אבי אמבר

תכנית הבידור (כולל מערכונים מתוסרטים)

ארץ נהדרת 5

מפיקה: מיטל כהן, "קשת", עורך ראשי: מולי שגב

בימוי: בן בכר, ירון שילון,  עדי בנימינוב

תסריט: אסף שלמון, דוד ליפשיץ, איתי רייכר, אבי נוסבאום,דרור רפאל, אסף גפן, ערן זרחוביץ, אריק זילברמן, לירון רטהיים

תכנית מציאות (ריאליטי)

הישרדות 10 באיים הקריביים

מפיקים: גיא המאירי, איתן אבוט, "אבוט רייף המאירי הפקות"

עורכים: רוית מנדל-ליאור, אייל אלקבץ

בימוי: אייל אלקבץ, תסריט: יעל אבנרי

תכנית האירוח 

הלילה עם ליאור שליין

יוצרים: ליאור שליין, אבי כהן, בימוי: סיון מגזניק

מפיקים: אלונה אביטל, רוני מנור, חיים מנור, "מעגלות הפקות בע"מ"

עורכים: שלומית תמיר, עמיר רגב

תסריט: ארז בן ארי, עופר קניספל, אור ישראלי, אסף בייזר, אסף כץ, אייל אפטר, מאיה סובול, אדם מרום, נמרוד לדרמן, ליהי הלפרין, עמרי עמית

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי

ערב טוב עם גיא פינס

מפיקים: גיא פינס, מיכל מונצז', איריס גינדי, מור גלעדי

"פינס גלעדי תקשורת בע"מ"

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות הטובה ביותר

לונדון את קירשנבאום

עורך: אבי אלקלעי,  מפיקה: ניצן קפלנסקי, "חדשות 10"

תכנית ילדים ונוער הטובה ביותר

האי

יוצר: גיורא חמיצר, בימוי: עופר ויצמן

מפיק: אלעד קופרמן, "קופרמן הפקות בע"מ"

תסריט: גיורא חמיצר, עורך: ירון ארזי

בימוי בדרמה בודדת, מיני סדרה וסרט טלוויזיה

להוציא את הכלב

ניר ברגמן

בימוי בסדרת דרמה

פרשת השבוע

רני בלייר

בימוי בסדרה קומית

הכל דבש

עודד דוידוף

תסריט בדרמה בודדת, מיני סדרה וסרט טלוויזיה

להוציא את הכלב

ניר ברגמן, שירלי מושיוף

תסריט בסדרת דרמה

בטיפול

אורי סיון, קרן מרגלית, יעל הדיה, שירי ארצי, אסף ציפור, דפנה לוין, עוזי וייל

תסריט בסדרה קומית

הכל דבש

יעל פוליאקוב

שחקן בדרמה בודדת/ מיני סדרה/ סרט טלוויזיה וסדרת דרמה

בטיפול

אסי דיין

השחקנית הטובה ביותר בדרמה בודדת/ מיני סדרה/ סרט טלוויזיה וסדרת דרמה

בטיפול

אסי לוי, עלמה זק

שחקן בסדרה קומית

הכל דבש

ישראל (פולי) פוליאקוב ז"ל

שחקנית  בסדרה קומית

הכל דבש

יעל פוליאקוב

 

 

2007    

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

דרמה בודדת, סרט טלויזיה מיני-סדרה וסדרת דרמה

מרחק נגיעה

יוצרי הסדרה: צפריר קוחנובסקי, רונית ויס-ברקוביץ, רוני ניניו

מפיקים: צפריר קוחנובסקי, מירי עזרא, "טי.טי.וי. הפקות בע"מ"

בימוי: רוני ניניו, תסריטאית ראשית: רונית ויס-ברקוביץ

תסריט: עמית ליאור, שוקי בן-נעים

סדרה קומית

מסודרים

יוצרי הסדרה: מולי שגב, אסף הראל, מפיקה: ליאת בנאסולי, "קשת"

בימוי: שחר ברלוביץ, תסריט: אסף הראל, דוד ליפשיץ, איתי רייכר, בני בשן, דניאל נקסטרד, ערן זרחוביץ

סדרת תעודה

עשרת הדיברות 2

יוצרי הסדרה: עמי אמיר, יורם זק, מפיק: עמי אמיר, "מטר פלוס"

בימוי: יורם זק

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי

ערב טוב עם גיא פינס

מפיקים: איריס גינדי, מיכל מונצז', גיא פינס 

"גיא פינס תקשורת", "אביב גלעדי הפקות"

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות

לונדון וקירשנבאום

עורך: אבי אלקלעי, "חדשות 10"

תכנית אירוח

יאיר לפיד

מפיק: דני וסלי, "וסלי הפקות"

בימוי: בני כרמלי, עורך: אסף גרינבאום

תכנית ילדים ונוער

השמינייה 3

יוצר התוכנית: גיורא חמיצר, מפיקים: "טדי יזמות והפקות בע"מ"

בימוי: רובי דואניס

תסריט: גיורא חמיצר, חן קלימן, מאיה הפנר, שירי צוק, דפנה ממן, רעות חפץ

תכנית בידור

ארץ נהדרת 4

יוצרי התוכנית: מולי שגב, דוד ליפשיץ, אסף שלמון

מפיקות ראשיות: מיטל כהן, רונית מימון, "קשת"

בימוי: רועי פלורנטין, בן בכר, תסריט: דוד ליפשיץ, אסף שלמון, ערן זרחוביץ

תכנית מציאות (ריאליטי)

נולד לרקוד 2

מפיקים: טמירה ירדני, דודו ירדני, "טדי יזמות והפקות בע"מ"

בימוי: יואב צפיר, תסריט: אורי גרוס

שחקן בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה

מרחק נגיעה

הנרי דוד

שחקנית בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה

מישהו לרוץ איתו

בר בלפר

שחקן בסדרה קומית

מסודרים

אסי כהן

שחקנית בסדרה קומית

קצרים

קרן מור

בימוי בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה

מרחק נגיעה

רוני ניניו

בימוי בסדרה קומית

מסודרים

שחר ברלוביץ

תסריט בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה

מרחק נגיעה

רונית ויס-ברקוביץ, עמית ליאור, שוקי בן-נעים

תסריט בסדרה קומית

 

מסודרים

אסף הראל, דוד ליפשיץ, איתי רייכר, בני בשן, דניאל נקסטרד, ערן זרחוביץ

 

 

2006    

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

דרמה מקורית לטלויזיה, סרט טלויזיה ומיני-סדרה

מלנומה אהובתי

מפיקים: חיים שריר, דוד אופק, יוסי מדמוני, יגאל עדיקא, אסף סודרי

בימוי ותסריט: יוסי מדמוני, דוד אופק

סדרת דרמה

בטיפול

יוצרים: חגי לוי, בשיתוף אורי סיון וניר ברגמן

מפיקים: חגי לוי, שמוליק שם טוב, בימוי :ניר ברגמן, חגי לוי

תסריט: אורי סיון, ניר ברגמן, אסף ציפור, יעל הדיה, דפנה לוין, ארי פולמן

סדרה קומית-דרמטית

אימאל'ה

מפיקה: איילת אפרתי

בימוי: רם נהרי, תסריט: תמר מרום

סדרות תעודה

ארץ המתנחלים

בימוי: חיים יבין, מפיק: שי נשר

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי

ערב טוב עם גיא פינס

מפיקים :איריס גינדי, מיכל מונצז', גיא פינס

עורכת: גלי בראון

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות

לונדון וקירשנבאום

מפיק: אבי אלקלעי

תכנית אירוח

חוצה ישראל עם רינו צרור

מפיקה: אורית יואלי

בימוי: רונית אברהמי, עורכת: עליזה דיין-חממה

תכנית ילדים ונוער

השמינייה

מפיקות: נאוה קולטון, עינת זילבר, תסריט: גיורא חמיצר

בימוי: רובי דואניס

תכנית בידור

ארץ נהדרת

עורך: מולי שגב, מפיקה: איילת אפרתי

תסריט: אסף שלמון, דוד ליפשיץ, אריק שגב, ערן זרחוביץ'

תכנית מציאות

רוקדים עם כוכבים

מפיק ועורך ראשי: אסף גיל

בימוי: בני כרמלי, עורכת: אתי אנטה, מפיק: רן קוצר 

שחקן בסדרת דרמה

בטיפול

אסי דיין

שחקנית בסדרת דרמה

בטיפול

איילת זורר

שחקן בסדרה קומית - דרמטית

החיים זה לא הכל

אבי קושניר

שחקנית בסדרה קומית - דרמטית

אימאל'ה

אורנה בנאי

שחקן בסדרת ילדים ונוער

ראש גדול

אדם הירש

שחקנית בסדרת ילדים ונוער

ראש גדול

אלמה בן זאב

בימוי בסדרת דרמה, דרמה מקורית לטלויזיה, סרט לויזיה ומיני-סדרה

בטיפול

ניר ברגמן וחגי לוי

בימוי בסדרה קומית - דרמטית

אימאל'ה

רם נהרי

בימוי בסדרת ילדים ונוער

השמינייה

רובי דואניס

תסריט בסדרת דרמה, דרמה מקורית לטלויזיה, סרט טלוויזיה ומיני-סדרה

בטיפול

אורי סיון, ניר ברגמן, אסף ציפור, יעל הדיה, דפנה לוין, ארי פולמן

תסריט בסדרה קומית - דרמטית

אימאל'ה

תמר מרום

תסריט בסדרת ילדים ונוער

השמינייה

גיורא חמיצר

  

 

2005    

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

דרמה מקורית לטלויזיה

חתה יסבח סבח

מפיקים: דוד דרעי, רות לב ארי
בימוי: דוד דרעי, תסריט: דוד דרעי, אורי ויסברוד

סרט טלוויזיה עלילתי ומיני-סדרה

עד מדינה

מפיקים: אילון רצ'קובסקי, קובי גל רדאי
"יולי אוגוסט תקשורת והפקות"

בימוי ותסריט: אמיל בן שמעון

סדרת דרמה

אהבה זה כואב

בימוי: רם נהרי,

תסריט: דנה מודן

מפיקים: אפרת דרור, יפעת פרסטלניק, "אולפני הרצליה"

סדרה קומית

ארץ נהדרת

מפיקים: " קשת", עורך ראשי: מולי שגב

תסריט: דוד ליפשיץ ואסף שלמון, בימוי: יונתן גורפינקל ויורם זק

סדרת תעודה

החומר שממנו עשוייה האהבה

מפיק: ארי פולמן "ברידג'יט פולמן כנופיית סרטים"

בימוי ותסריט: ארי פולמן

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי

ערב טוב עם גיא פינס

מפיקים: גיא פינס, איריס גינדי, מיכל מונצז' 

"אביב גלעדי הפקות בע"מ"

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות

לונדון וקירשנבאום

מפיקים: סימה אלמוג ואיריס בסוק, "חדשות ישראל 10"

עריכה: אבי אלקלעי

תכנית אירוח

 

כל בוקר עם אברי גלעד ולינוי בר גפן

מפיקים: עמיחי לבנה, ורד איווניר, ליטל ברנפלד, "חדשות ישראל 10"

עורכים: עדי גרטי, ליאת המנחם

תכנית ילדים ונוער

אדומות 2

מפיקים: "איגואנה הפקות בע"מ", "נגה תקשורת בע"מ"

בימוי ותסריט: ליאורה קמינצקי

תכנית בידור

כוכב נולד 2

מפיקים: "טדי הפקות"

בימוי: יואב צפיר

שחקן בדרמה בודדת / סרט טלוויזיה

קצכן

דרור קרן

שחקנית בדרמה בודדת / סרט טלוויזיה

חתה יסבח סבח

ריימונד אבקסיס

שחקן בסדרת דרמה

אהבה זה כואב

אסי כהן

שחקנית בסדרת דרמה

לתפוס את השמים 2

אורלי זילברשץ בנאי

שחקן בסדרה קומית

קצרים

מוני מושונוב

שחקנית בסדרה קומית

קצרים

קרן מור

  

 

2004    

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

דרמה מקורית לטלויזיה

הללויה

מפיקים: דנה הפקות
בימוי: דני סירקין, תסריט: עודד רוזן

סרט טלוויזיה עלילתי ומיני-סדרה

שתיקת הצופרים

מפיקים: ריקי שלח הפקות
בימוי: אורי ענבר, תסריט: מוטי לרנר

סדרת דרמה

מעורב ירושלמי

 

מפיקים: סינפלוס
בימוי: ינקול גולדווסר וניר ברגמן, תסריט: תסריטאים שונים

סדרה קומית

מ.ק. 22

מפיקים: אירית אמבר, מולי שגב, נאור רון, ביפ ערוץ הצחוק, שורטקאט פילם
בימוי: אסף הראל, תסריט: אסף הראל, דורון צור וירון ניסקי

סדרת תעודה

במדינת היהודים

מפיקים: מטר פלוס
בימוי: גדי בבליוביץ, תסריט: מודי בר און וענת זלצר

תכנית מגזינית בתחומי התרבות והפנאי

ערב טוב עם גיא פינס

הפקה: HOTVISION

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות

דין וחשבון עם רינו צרור 2

מפיקים: חדשות 10

תכנית אירוח

חוצה ישראל

מפיקים: הטלוויזיה החינוכית

תכנית ילדים ונוער

הילדים מגבעת נפוליאון

מפיקים: אולפני הרצליה

תכנית בידור 

ארץ נהדרת

מפיקים: ערוץ 2 – קשת

שחקן בדרמה בודדת / סרט טלוויזיה

רינה ואריק לנצח

דרור קרן

שחקנית בדרמה בודדת / סרט טלוויזיה

המסע הארוך

ליאורה ריבלין

שחקן בסדרת דרמה

מעורב ירושלמי

שמיל בן ארי

שחקנית בסדרת דרמה

מעורב ירושלמי

שרה פון-שוורצה

שחקן בסדרה קומית

אחד העם אחד

אורי גוטליב

שחקנית בסדרה קומית

אסתי המכוערת

ריקי בליך

 

 

2003    

הקטגוריה

שם התכנית הזוכה

זוכים

דרמה מקורית לטלויזיה

יוסי וג'אגר

מפיק: אמיר הראל

בימוי: איתן פוקס, תסריט: אבנר ברנהיימר

סרט טלוויזיה עלילתי ומיני-סדרה

היה או לא היה

מפיק: מוש דנון,  בימוי: לנה וסלבה צ'אפלין

תסריט: אלונה קימחי ועדנה מזי"א

סדרות דרמה

שבתות וחגים

בימוי: רני בלייר, מפיקים: ענת, חגית אסולין

תסריט: אורי סיוון, ארי פולמן, חגי לוי, אריק רוטנשטיין, ערן קולירין, רני בלייר

סדרות קומיות

שוטטות

בימוי: דני סירקין, דוד אופק, אסף הראל

מפיקים: אתי אנטה, מיכאל תפוח, תסריט: אסף הראל

סדרת תעודה

דרומה

מפיקים, בימוי ותסריט: ג'ולי שלז, דורון צברי

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי

ערב טוב עם גיא פינס

מפיקים: חברות הכבלים ע"י ICP

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות

דין וחשבון עם רינו צרור

מפיקים: סינמה פוסט פרודקשן

תכנית אירוח

יצפאן

מפיקים: וסלי תקשורת והפקות, חב' הכבלים ע"י ICP

תכנית ילדים ונוער

הילדים מגבעת נפוליאון

מפיקים: מימד אולפני הרצליה

תכנית בידור

שי ודרור

מפיקים: מטר פלוס

שחקן בדרמה בודדת / מיני סדרה / סרט טלוויזיה

יוסי וג'אגר

יהודה לוי

שחקן/נית בסדרת דרמה

בנות בראון

ירדן בר כוכבא

שחקן/נית בסדרה קומית

שוטטות

אורי גוטליב