העולים לשלב הגמר בתחרות אופיר 2018

העולים לשלב הגמר בתחרות אופיר 2018

(לפי סדר א'-ב')

הסרט העלילתי הטוב ביותר

1. האופה מברלין
2. הנשף
3. עץ תאנה
4. פרא אציל
5. שרוכים


הסרט התיעודי הטוב ביותר עד 60 דק'

1. הארץ מעבר להרים
2. נולד בדיר יאסין
3. נעמי
4. פרא
5. שמנה


הסרט התיעודי הטוב ביותר מעל 60 דק'

1. אחרייך
2. ארץ זרה
3. אתה מת רק פעמיים
4. המוזיאון
5. הקיר


הסרט העלילתי הקצר הטוב ביותר עד 40 דק'

1. בדרך חזרה
2. הרגלי צריכה
3. מכתב אהבה למ"מ שלי
4. קילומטר 147
5. תמונת משפחתי בשנתי הי"ג

 
הבימוי הטוב ביותר

1. אופיר ראול גרייצר – האופה מברלין
2. ינקול גולדווסר – שרוכים
3. ירון שני – עירום
4. מרקו כרמל – פרא אציל
5. שרון מימון, טל גרניט – הנשף


התסריט הטוב ביותר

1. אופיר ראול גרייצר – האופה מברלין
2. אמרי מטלון, אביעד גבעון – מראות שבורות
3. דודו בוסי, מרקו כרמל – פרא אציל
4. עלם-וורק דוידיאן – עץ תאנה
5. שרון מימון, טל גרניט – הנשף


השחקן הראשי הטוב ביותר

1. גל תורן – פרה אדומה
2. ולאד דובינסקי – כאן ועכשיו
3. יורם טולדנו – הד
4. נבו קמחי – שרוכים
5. נוה צור – פרא אציל


השחקנית הראשית הטובה ביותר

1. ג'וי ריגר – אין בתולות בקריות
2. ליאת אקטע – פרא אציל
3. לליב סיון – עירום
4. סתיו סטרשקו – הנשף
5. שירה האס – מראות שבורות
6. שרה אדלר – האופה מברלין


שחקן המשנה הטוב ביותר

1. אלון אבוטבול – פרא אציל
2. אסי דיין – "התשיעית של אסי" פיניטה לה קומדיה.
3. גורי אלפי – הד
4. דב גליקמן – שרוכים
5. מיכאל אלוני – אין בתולות בקריות


שחקנית המשנה הטובה ביותר

1. אסי לוי – הנשף
2. יבגניה דודינה – אין בתולות בקריות
3. מורן רוזנבלט – פרה אדומה
4. נטע שפיגלמן – מונטנה
5. שירה האס – פרא אציל


צילום

1. בועז יהונתן יעקב – פרה אדומה
2. גיורא ביח – הנשף
3. דמיאן דופרן – אין בתולות בקריות
4. דניאל מילר – עץ תאנה
5. עמרי אלוני – האופה מברלין


עריכה

1. איתמר גולדווסר – שרוכים
2. אריק להב ליבוביץ' – עץ תאנה
3. מיכל אופנהיים – האופה מברלין
4. עינת גלזר זרחין – הנשף
5. ערה לפיד, גיא נמש – הסוסיתא של הרצל


ליהוק

1. הילה יובל – הנשף
2. חלי מון סונגו – פרא אציל
3. יעל אביב – מראות שבורות
4. לימור שמילה – מונטנה
5. מאיה קסל – עירום


עיצוב אמנותי

1. אהוד גוטרמן – הנשף
2. דני אבשלום – עץ תאנה
3. יואל הרצברג – שרוכים
4. יעל ביבלניק – האופה מברלין
5. רן סלוין – קריאה לחלומות


עיצוב תלבושות

1. אתיה חודק לביא – ליידי טיטי
2. חוה לוי רוזלסקי – פרא אציל
3. חן כרמי בלייר – אין בתולות בקריות
4. לאורה שיים – הנשף
5. ליטל לילו גולדפיין – האופה מברלין


איפור

1. ג'ניה קלר – אנתרקס
2. דקלה שרעבי, קארן דוידוף, גן דה לנגה – ילדי הסתיו
3. זיו קטנוב – הנשף
4. מירב שחר (בשושה) – ליידי טיטי
5. רויטל כהן – שרוכים
6. שלי סער – פרא אציל


מוסיקה מקורית

1. אקים רטין, אלכסיי רומננקו, ולאד דובינסקי, דידי ארז – כאן ועכשיו
2. אשר גולדשמידט – הד
3. דניאל סלומון – שרוכים
4. עברי לידר – הנשף
5. קרני פוסטל – פרה אדומה


פסקול

1. אבי מזרחי – האופה מברלין
2. אביב אלדמע, ויטלי גרינשפן – הד
3. אביב אלדמע, ניר אלון – עירום
4. מוטי חפץ, אבי מזרחי – ליידי טיטי
5. מיכאל גורביץ' – כאן ועכשיו