הזוכים בפרס הטלוויזיה 2014

דרמה יומית

שם הסדרה יוצרים גוף משדר

זגורי אימפריה

 

יוצרים: מאור זגורי
בימוי: רני סער
תסריט: מאור זגורי, אורי וייסברוד
עריכה: יורם מנדל
מפיקים: אפרת דרור, עוזי קרין, עוז וידל, מושיק פארן
חברת הפקה: אולפני הרצליה

 

 

 

מיני סדרת דרמה / סדרת דרמה

שם הסדרה יוצרים גוף משדר

איש חשוב מאוד

 

יוצרים: שירלי מושיוף
בימוי: שירלי מושיוף, תומר שני
תסריט: שירלי מושיוף
עריכה: אורי ויסברוד
מפיקים: דוד מנדיל
חברת הפקה: מובי פלוס הפקות, HOT

 

 

 

סדרה קומית

שם הסדרה יוצרים גוף משדר

הפרלמנט / עונה 2

 

יוצרים: אסף הראל, אסי כהן, ערן זרחוביץ, מאור כהן
בימוי: אסף הראל
תסריט: ערן זרחוביץ, אסף הראל, אסי כהן, מאור כהן
מפיקים: ליאת בנאסולי, מריה פלדמן
חברת הפקה: טנדר הפקות

 

 

 

 

סדרת תעודה

שם הסדרה יוצרים גוף משדר

כביש 90

 

יוצרים: ענת זלצר, מודי בר און
בימוי: ענת זלצר
תסריט: ענת זלצר, מודי בר און
עריכה: ענת זלצר, מודי בר און
מפיקים: ליסה שילוח, יוסי עוזרד, עידית מיסטריאל
חברת הפקה: יולי אוגוסט תקשורת והפקות בע"מ

 


 

תכנית מציאות (ריאליטי)

שם התוכנית יוצרים גוף משדר

המירוץ למיליון / עונה 4

 

בימוי: שחר ברלוביץ', אלעד בר-גיא
תסריט: שחר מורד, רותי יעקובי
עריכה: שחר מורד
מפיקים: איתן אבוט, גיא המאירי, עידו ברון
חברת הפקה: אבוט המאירי, Active TV

 

 

 

תכנית דוקו-ריאליטי

שם התוכנית יוצרים גוף משדר

מחוברים פלוס / עונה 2

 

יוצרים: רם לנדס, דורון צברי
בימוי: עמי טיר
תסריט: עמי טיר
עריכה: דודי אורן, מיטל בבילה
מפיקים: רם לנדס
חברת הפקה: קודה תקשורת

 

 

 

תכנית בידור / שעשועון טלוויזיה

שם התוכנית יוצרים גוף משדר

היהודים באים

 

יוצרים: אסף בייזר, נטלי מרכוס, יואב גרוס
בימוי: קובי חביה
תסריט: אסף בייזר, נטלי מרכוס, עמית בר-ניר, יובל פרידמן, אריאל ויסמן, חן אביגדורי, דורון צור
עריכה: יואב גרוס, נטלי מרכוס, אסף בייזר
מפיקים: יואב גרוס
חברת הפקה: יואב גרוס הפקות

 

 

 

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי

שם התוכנית יוצרים גוף משדר

צינור לילה

 

יוצרים: גיא לרר
עריכה: ניר נוימן, אורי אבן
מפיקים: תומר חצור
חברת הפקה: חדשות 10

 

 

 

תכנית אירוח

שם התוכנית יוצרים גוף משדר

חוצה ישראל / עונה 4

 

יוצרים: אסתי רימון-ימיני
בימוי: רונית אברהמי
תסריט: נעמי אלון
עריכה: אסתי רימון-ימיני
מפיקים: אסתי רימון-ימיני
חברת הפקה: הטלוויזיה החינוכית

 

 

 

סדרת דרמה לילדים ונוער

שם הסדרה יוצרים גוף משדר

החממה / עונה 2

 

יוצרים: גיורא חמיצר
בימוי: רועי פלרונטין
תסריט: גיורא חמיצר
מפיקים: סער פיין, אורלי אטלס כץ, אסנת סרגה
חברת הפקה: Nutz prodction, ענני תקשורת

 


 

סדרה קומית לילדים ונוער

שם הסדרה יוצרים גוף משדר

דן ומוזלי

 

יוצרים: תיאטרון ניחותא - ירדן בר כוכבא, דידי שחר, שירה אלון
בימוי: בובי לקס
תסריט: שחר סיטנר, אור ישראלי, מיכל חגי
עריכה: ירדן בר כוכב
מפיקים: שולה שפיגל, דנה עדן
חברת הפקה: שולה שפיגל בע"מ, דנה הפקות טלויזיה וסרטים בע"מ

 

 

 

תכנית אולפן לילדים ונוער

שם התוכנית יוצרים גוף משדר

מה זה מוזה

 

יוצרים: ליסה שילוח
בימוי: אלון אלוש, בובי לקס
תסריט: רותי עפרוני, ירון לונדון
עריכה: רותי עפרוני
מפיקים: ליסה שילוח, עידית מיסטריאל
חברת הפקה: יולי אוגוסט תקשורת והפקות בע"מ

 

 

 

תכנית אקטואליה/תחקיר/חדשות

שם התוכנית יוצרים גוף משדר

המקור

 

יוצרים: רביב דרוקר, רתם שדות
עריכה: רתם שדות
מפיקים: חדשות 10, ירין סרף

 

 

 

 

 

בימוי בדרמה יומית / סדרת דרמה / מיני סדרה / סדרת דרמה לילדים ונוער

שם הסדרה שם הבמאי/ת

תא גורדין

 

 

דני סירקין

 

 

 

תסריט בדרמה יומית / סדרת דרמה / מיני סדרה / סדרת דרמה לילדים ונוער

שם הסדרה שם הבמאי/ת

איש חשוב מאוד

 

שירלי מושיוף

 

 

 

בימוי בסדרה קומית / סדרה קומית לילדים ונוער

שם הסדרה שם הבמאי/ת

הפרלמנט

 

אסף הראל

 

 

תסריט בסדרה קומית / סדרה קומית לילדים ונוער

שם הסדרה שם הבמאי/ת

הפרלמנט

 

ערן זרחוביץ', אסף הראל, אסי כהן, מאור כהן
 
 
 

שחקן בדרמה יומית / סדרת דרמה / מיני סדרה / סדרת דרמה לילדים ונוער

שם הסדרה שם הבמאי/ת

איש חשוב מאוד

 

יהודה לוי

 

 

 

שחקנית בדרמה יומית / סדרת דרמה / מיני סדרה / סדרת דרמה לילדים ונוער

שם הסדרה שם הבמאי/ת

איש חשוב מאוד

 

אלמה דישי

 

 

 

שחקן בסדרה קומית / סדרה קומית לילדים ונוער

שם הסדרה שם הבמאי/ת

הפרלמנט

 

אסי כהן

 

 

 

שחקנית בסדרה קומית / סדרה קומית לילדים ונוער

 
שם הסדרה שם הבמאי/ת

הפרלמנט

 

ליאת הרלב

 

 

הזוכים בציון לשבח

 

 

צילום

שם הסדרה שם 

פלפלים צהובים

 

איציק פורטל

 

 

עריכת תמונה

שם הסדרה שם 

איש חשוב מאוד

אסף קורמן

 

 

ניהול אמנותי

שם הסדרה שם 

תא גורדין

 

דני אבשלום

 

 

 

עיצוב תלבושות

שם התכנית שם 

ארץ נהדרת

 

דני בר שי, דבו אוהנה, נעמי שריד
 

 

 

איפור

שם הסדרה שם 

תא גורדין

 

אורלי רונן
 

 

 

מוסיקה מקורית

שם הסדרה שם 

פלפלים צהובים

 

רן בגנו
 

 

 

פסקול

שם הסדרה שם 

איש חשוב מאוד

 

רונן נגל, אשי מילוא

 

 

ספיישל אפקטס ווידאו ארט

שם הסדרה שם 

תא גורדין

 

שחר דבוש