מנכ"לית האקדמיה, גב' נעמי מיכאלי, בוחרת לצאת לדרך חדשה, ומסיימת את תפקידה כמנכ"לית הארגון

אחרי חמש שנים מרתקות ועמוסות באקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה, מנכ"לית האקדמיה, גב' נעמי מיכאלי, בוחרת לצאת לדרך חדשה, ומסיימת את תפקידה כמנכ"לית הארגון.

 

האקדמיה, כמו שאר עולם התרבות, התמודדה בתקופה מאתגרת זו עם התנאים הכמעט בלתי אפשריים לקידום תרבות וקולנוע בארץ. למרות משבר הקורונה, הקפדנו להמשיך את המפעלים העיקריים של האקדמיה, קיום תחרויות, הענקת פרסים והקרנות הסרטים. עולם הקולנוע יקר לכולנו, והאקדמיה תמשיך לעשות את עבודתה נאמנה בכדי לקדם את הקהילה, היוצרות והיוצרים.

 

האקדמיה מודה לנעמי על תרומתה הרבה לאקדמיה, בכישרון ובמסירות בכהונתה כמנכ"לית בשנה האחרונה, ובתפקידה הקודם כמפיקה ראשית, ועל התרומה הגדולה להמשך פעילות העמותה וייצובה בתקופה מאתגרת זו, ומאחלים לה הצלחה רבה בהמשך דרכה בקידום היצירה האמנותית בזירה הארצית והבינלאומית.

 

נעמי מיכאלי: "עולם הקולנוע והטלוויזיה יקר לכולנו והאקדמיה, כארגון מרכזי ומוביל בתחום, ימשיך לקדם את הקהילה, היוצרות והיוצרים, ואת היצירה המעולה שנעשית כאן. אני רוצה להודות לאנשי ונשות העמותה ולהנהלתה על עבודתנו המשותפת, מאחלת הצלחה רבה לכל היוצרים המשתתפים בתחרות פרסי אופיר ובפרויקטים סרט נע ומובילים קולנוע, ומאחלת לכולנו שנה טובה ויצירתית, ובעיקר שנה של חזרה מיוחלת לשגרה."