הזוכים והזוכות בתחרות פרסי הטלוויזיה 2019

הזוכים, הזוכות, המועמדים והמועמדות, בתחרות פרסי הטלוויזיה 2019

סדרת דרמה

*הנערים*
ביום שהאדמה רעדה
הנספח
מתיר עגונות
פאודה, עונה 3


סדרה ומיני סדרה קומית

*נחמה*
אבא משתדל
האחיות המוצלחות שלי, עונה 3
זאת וזאתי
חמישים


דרמה יומית

*מטומטמת, עונה 3*
בת אל הבתולה


סדרת תעודה

*מעברות*
דיין. המשפחה הראשונה
טרנסקידס
ליגה ג'
שיעור מולדת

 

סדרה עובדתית

*סליחה על השאלה, עונה 2*
אבודים, עונה 12
אנחנו על המפית, עונה 2
החיים הסודיים של בני 4
המסע המופלא של אהרוני וגידי, עונה 7


תוכנית דוקו-ריאליטי

*80 וארבע*
גולסטאריות, עונה 2
הבוזגלוס, עונה 3
חתונה ממבט ראשון, עונה 2
יס מן

 

תוכנית מציאות (ריאליטי)

*הכוכב הבא לאירוויזיון 2020*
המירוץ למיליון, עונה 7
מאסטר שף, עונה 8
משחקי השף, עונה 4
נינג'ה ישראל 2019

 

שעשועון טלוויזיה

*המרדף*
לעוף על המיליון – העונה הרטובה
מונית הכסף

 

תוכנית סאטירה ומערכונים

*ארץ נהדרת*
גב האומה
הכל תום – תום יער
פעם בשבוע עם תם אהרון
שב"ס

 

 תוכנית אירוח

*שי בשידור*
אופירה וברקוביץ'
גלית ואילנית
סבאח אל פול

 

 תוכנית בידור

*הסטנדאפיסטים עם רשף לוי*
בלון אדום
מועדון לילה
קסם אישי – חזי דין

 

תוכנית תרבות

*סוכן תרבות*
גאולה ולונדון
היק אלסהר

 

 תוכנית ראיונות

*פגישה עם רוני קובן עונה 3*
בין השמשות
חדר 101

 

מגזין פנאי

*הצינור עם גיא לרר*
חי בלילה
מהצד השני עם גיא זהר
נקסט
ערב טוב עם גיא פינס

 

 תוכנית תחקירים

*עובדה*
האזרח גואטה
המקור
המתחזים
זמן אמת

 

 מהדורת חדשות

*המהדורה המרכזית*
חדשות הערב
שישי עם איילה חסון

 

תוכנית אקטואליה

*היום שהיה עם טל ברמן*
העולם היום
לפני החדשות עם אודי סגל
שווה כסף עם שרון גל

 

סדרה קומית לילדים ונוער

*ילדי בית העץ, עונה 3*
אחותי קפצה כיתה, עונה 3
אלישע, עונה 5
בית הכלבים, עונה 3
צפוף, עונה 3

 

סדרת דרמה לילדים ונוער

*גיבור אמיתי*
*נעלמים*

כדברא, עונה 3
כפולה, עונה 4
פוראבר


מגזין לילדים ונוער

*להציל את חיות הבר*
גלילאו
רק בהצבעה

 

תוכנית בידור לילדים ונוער

*משחקי המוח*
אבודים בריבוע
הקומה האחרונה
השופטת ליטל
נינג'ה ישראל ילדים

 

סדרה לגיל הרך

*צוות הצלה*
אני גדול
הפלנטונים
מסיבת יצירה החדר שלי

 

תוכנית ספורט

*אולפן ליגת האלופות*
חדשות הספורט
חמישיות
יציע העיתונות
נבחרת ישראל במוקדמות יורו 2020

 

סדרת רשת

*הטרמפיסטים עונה 3*
דרעקולה
חיות כיס
כאן סקרנים
סוף הדרך

קטגוריות אישיות

שחקנית בסדרת דרמה

*רובא בלאל עספור – הנערים*
אביגיל קובארי – מתיר עגונות
אורנה בנאי – תיק נעדר
טל ליפשיץ – רק להיום
נועה קולר - הנערים

 

שחקן בסדרת דרמה

*ג'וני ערביד – הנערים*
אביב אלוש – מתיר עגונות
אדם גבאי – הנערים
אור בן מלך – המדובב
שלומי אלקבץ - הנערים

 

שחקנית בסדרה קומית

*אילנית בן יעקב – חמישים*
אושרית סרוסי - זאת וזאתי
ג'וי ריגר - אבא משתדל
דאנה איבגי - משיח
נלי תגר - האחיות המוצלחות שלי

 

שחקן בסדרה קומית

*אודי כגן – משיח*
אדיר מילר - צומת מילר
אילן פלד – הנוכלות
טל פרידמן - אבא משתדל
רשף לוי – נחמה

 

שחקנית בסדרה לילדים ונוער

*ליאת הר-לב – אלישע*
אליאנה תדהר – פוראבר
בר מיניאלי – צפוף
ג'וי ריגר - גיבור אמיתי
רוני הדר - ילדי בית העץ

 

שחקן בסדרה לילדים ונוער

*יניב ביטון - ילדי בית העץ*
אבי גרייניק - בית הכלבים
אודי כגן – אלישע
לי בירן – פוראבר
רן דנקר - גיבור אמיתי

 

בימוי בסדרת דרמה

*יוסף סידר, תאופיק אבו ואיל, חגי לוי – הנערים*
ניר ברגמן - רק להיום
עומרי גבעון - ביום שהאדמה רעדה
רותם שמיר - פאודה
תמר קיי, דוד אופק - מתיר עגונות

 

בימוי בסדרה קומית

*דפנה לוין – חמישים*
אדיר מילר - צומת מילר
אודי כגן, דנה פּוֹליג – משיח
גורי אלפי - האחיות המוצלחות שלי
תומר שני – נחמה

 

בימוי בסדרה לילדים ונוער

*שירילי דשא - ילדי בית העץ*
אופיר לוֹבל – אלישע
יוגב יפת - בית הכלבים
נטלי מרכוס – צפוף
רני סער - פוראבר

 

בימוי ויצירת סדרה תיעודית ועובדתית

*ענת זלצר, מודי בר-און - שיעור מולדת*
אורי רוזנווקס - מלכויות של מטה
דינה צבי ריקליס, הילה שלם בהרד, שי להב, אריק ברנשטיין - מעברות
הילה מדליה, רוני מרדינגר - טרנסקידס
יותם גנדלמן, ארי פינס, מיקה תימור - צל של אמת: רוצח כביש החוף

 

תסריט בסדרת דרמה

*חגי לוי, יוסף סידר, תאופיק אבו ואיל, שוקי בן נעים, יאיר היזמי -  הנערים*
יוסי מדמוני, תמר קיי - מתיר עגונות
מאיה הפנר – מונא
נח סטולמן, אבי יששכרוף, ליאור רז, מיכל אבירם, יובל יפת, מעיין עוז - פאודה
ניר ברגמן - רק להיום

 

תסריט בסדרה קומית

*רשף לוי, תומר שני – נחמה*
אדיר מילר, חן אביגדורי, עופר קְניספל, מאיה סובול, איל אפטר -  צומת מילר
אודי כגן, דנה פוליג – משיח
גלית חוגי, נעה ארנברג - האחיות המוצלחות שלי
יעל הדיה - חמישים

 

תסריט בסדרה לילדים ונוער

*שירילי דשא, רועי שגב - ילדי בית העץ*
אורי גרוס - גיבור אמיתי
אלעד חן, אסף בייזר – אלישע
ירון ארזי, יהונתן בר אילן, חגית סעד, נעה גוסקוב – נעלמים
נטלי מרכוס, אסף בייזר - צפוף

 

תסריט בתכנית סאטירה מערכונים ובידור

*דוד ליפשיץ, אסף שלמון, אסף גפן, איתי רייכר, אילן שפלר, ערן זרחוביץ', שרון טייכר, רשף שי -
ארץ נהדרת*

אורי כץ, שלום מיכאלשווילי, אסי ישראלוף, ציון ברוך, יגאל שפירא, רשף שי, נטלי מיכאלשווילי – מצולמים
ליאור שליין, עמרי עמית, אדר מירום, מתן בלומנבלט, שחר סגל, אייל נאור, ניר ממון, מאיה סובול, איל אפטר, ליאור סלע, ברק כהן, דרור ויידמן, אוריה קניג - גב האומה
תום יער, עומר ריבק, משה רוזנטל, עידו קציר - הכל תום - תום יער
תם אהרון, גיא אדלר, אריאל וייסמן, אביב מזרחי, דניאל רצ'קובסקי - פעם בשבוע עם תם אהרון

 

תחקיר בסדרה תיעודית ועובדתית

*ד"ר הילה שלם בהרד, חגית בן יעקב, רחל נחושתאי, אלונה עבאדי, לילי יודינסקי, תמי ריקליס – מעברות*
ארי פינס, יותם גנדלמן, טלי שמיר-ורצברגר - צל של אמת: רוצח כביש החוף
הדר יוסילביץ', אביטל בבני – אבודים
רנן רמות, טל בן ברוך, ענבל גרינברג, אלעד חברוני, ליטל פלדינגר, רותי רילוב - סליחה על השאלה
תמי ריקליס, חגית בן יעקב, לי רוטברט - שיעור מולדת

 

צילום בסדרה עלילתית

*ירון שרף - הנערים*
אורי אקרמן - מטומטמת
גיורא ביח – נחמה
מוש משעלי - פאודה
ניתאי נצר - ביום שהאדמה רעדה
שי גולדמן - מתיר עגונות

 

צילום בסדרה תיעודית ועובדתית

*איתן חתוכה - צל של אמת: רוצח כביש החוף*
אבנר שחף - טרנסקידס
אוריאל סיני, ענת גורן - דיין. המשפחה הראשונה
אלירן קנולר – מעברות
אסף סודרי, איציק פורטל - רשימת חיסול
אשר בן-יאיר אילן - החיים הסודיים של בני  4

 

עריכת תמונה בסדרה עלילתית

*עינת גלזר זרחין, יעל חרסונסקי - הנערים*
איתי אוניק, נמרוד גולדשטיין - המדובב
אריק להב ליבוביץ', מיכל שאלתיאל ערמון, אור סיני - מתיר עגונות
עמית גינתון, דני רפיח - ביום שהאדמה רעדה
עמרי צלמונה, בועז מן - פאודה

 

עריכת תמונה בסדרה תיעודית ועובדתית

*דורון ג'רסי, אור לי- טל - מעברות*
איילת עופרים - שיעור מולדת
אפי כהן ורטש, ארז לאופר, עידו מוכריק, רוני קלימובסקי - דיין. המשפחה הראשונה
ארז לאופר, מירי לאופר - טרנסקידס
דפי פרבמן - צל של אמת: רוצח כביש החוף

 

ניהול אמנותי

*ערד שאואט – הנערים*
אייל אלחדד - מתיר עגונות
אייל ביטרמן - פאודה
יהודה אקו – נחמה
יואל הרצברג - ביום שהאדמה רעדה

 

עיצוב תלבושות

*חוה לוי רוזלסקי – הנערים*
דבורה אוהנה - דוז פואה
דני בר שי – הנספח
חוה לוי רוזלסקי - מתיר עגונות
קרן אייל מלמד – נחמה
שרית שררה - ביום שהאדמה רעדה

 

מוסיקה מקורית

*ישי אדר – הנערים*
אבי בללי - מלכויות של מטה
אופיר לייבוביץ'  -הנספח
אסף תלמודי - מתיר עגונות
גלעד בן עמרם - פאודה

עיצוב פסקול

*אביב אלדמע – הנערים*
אבי מזרחי - אבא משתדל
אביב אלדמע - מתיר עגונות
אביב אלדמע - פאודה
איציק כהן - ביום שהאדמה רעדה

 

מקליט/ה בסדרה עלילתית

*אשי מילוא – הנערים*
איתי אלוהב – הנוכלות
אלי ביין - ביום שהאדמה רעדה
ניר אלון – נחמה
עודד יוסף רינגל - פאודה

 

מקליט/ה בסדרה תיעודית ועובדתית

*אלעד גולדברג - המסע המופלא של אהרוני וגידי*
איתן ברוך - צל של אמת: רוצח כביש החוף
ג'ררד אלוש - החיים הסודיים של בני  4
יוני מרי - סליחה על השאלה
עמית אלה - דיין. המשפחה הראשונה

 

איפור

*ליאת שיינין - ארץ נהדרת*
אורלי רונן - נחמה
גיל שוען - זאת וזאתי
הילה אלקיים - תיק נעדר
רונית דוגו  ארביב - הנערים

 

ליהוק בסדרה עלילתית

*הילה יובל - הנערים*
אורית אזולאי - מונא
לירון זוהר, נעמה זלצמן - נחמה
עמנואל מאייר - מתיר עגונות
רותי בלום, הילה יובל - פאודה

ליהוק בתכנית ריאליטי דוקו-ריאליטי

*שרית כהן בר שמאי - חתונה ממבט ראשון, עונה 2*
לירון עינב - נינג'ה ישראל  2019
מורן מרציאנו - הישרדות VIP
מורן מרציאנו - המרוץ למיליון
קארין יעקובסון אשמואלי - הכוכב הבא לאירווזיון  2020

ספיישל אפקטס ווידאו ארט

*דן סחר, דניאל פליק  - הנערים*
ארז גביש, יואב בריל - שיעור מולדת
דן סחר - ביום שהאדמה רעדה
דן סחר - פאודה
טל בלטוך - צל של אמת: רוצח כביש החוף