מסלול עלילתי באורך מלא

אלוהי הפסנתר

מאז שענת זוכרת את עצמה, אין בעיניה כלי נאצל יותר מהפסנתר והלחנת יצירה היא פסגת השאיפות, אך היא מעולם לא הצליחה לעמוד בסטנדרטים המוסיקליים הגבוהים של אביה. את תקוותיה להצלחה היא תולה בעובר שברחמה, אך התינוק נולד חירש. ענת לא מוותרת, ונוקטת באמצעים קיצוניים כדי להופכו למלחין שייחלה לו. כשהפסנתרן שגידלה לא סר למרותו של הסב, תהילתו כבר אינה מובטחת. בפעם הראשונה בחייה תיאלץ ענת להתעמת עם אביה.

 

אסיה

אסיה (35) וויקה (17) הן אם ובת החיות את חייהן זו לצד זו, קרובות אך רחוקות. אסיה, שהפכה לאם בגיל צעיר מדי, מתקשה להבין ולקבל את ויקה המתבגרת. אסיה מעדיפה להתמקד בעבודתה כאחות בעוד ויקה מבלה את רוב זמנה בסקייטפארק עם חבריה. כאשר מצבה הבריאותי של ויקה הולך ומתדרדר, אסיה מבינה כי עליה לנסות ולהיות האמא שויקה כה זקוקה לה. מצבה של ויקה הופך להזדמנות עבור השתיים, לגלות זו את זו מחדש.

 

אפריקה

מאיר, פנסיונר בן 68, מהנדס במקצועו, מגלה שתכנון החגיגה השנתית של הישוב הקהילתי בו הוא חי, מטלה שהוא מילא במסירות מזה שלושים שנה, הועברה למישהו אחר. מאיר מתקשה להתמודד עם אובדן הרלוונטיות שלו, ויוצא למאבק שקט בניסיון להחזיר את תחושת החיוניות לחייו.

 

בוטיק פריז

לואיז, עו"ד יהודיה, מגיעה מפריז לסגור עסקת נדל"ן חשובה בירושלים. נטע, נהגת לשעת צרה וגיבורה ערמומית משוק מחנה יהודה, מוצאת בלואיז הזדמנות כלכלית לפתח את מלון חלומותיה. כאשר השתיים מבקרות בעיר העתיקה של ירושלים, הן מגלות קשר סודי בין נערה אורתודוקסית וגבר נוצרי אשר מתקשרים ביניהם דרך פתקים המוחבאים בכותל המערבי. בניסיון לפתור את המסתורין, לואיז ונטע עוקבות אחרי הזוג המוזר דרך הסמטאות הצרות של העיר. קומדיה של טעויות בלב העיר הקסומה, ירושלים, וסיפור על חברות בין שתי נשים בנקודה קריטית של חייהן.

 

הלילה הזה

אפריל 1980, ערב חג הפסח. חוליה של החזית הערבית לשחרור פלסטין חודרת לקיבוץ משגב עם. המחבלים מתבצרים באחד מבתי הילדים, ומחזיקים בפעוטות ובאחד מחברי הקיבוץ כבני ערובה למטרת מיקוח ושחרור אסירים. זהו סיפורו האמיתי של האירוע, המסופר מנקודות מבט שונות.

 

המוסד

קומדיית אקשן, פרודיה על המוסד הישראלי. סוכן מוסד מתחרה בסוכנת CIA על הצלת העולם מארגון טרור. כשמיליונר אמריקני נחטף בירושלים, מחליט ה-CIA שלא לסמוך עוד על ישראל ושולח סוכנת משלו. היחסים בינה לסוכן המוסד מקבילים ליחסי ישראל-ארה"ב; היא מגיעה עם תקציב ופועלת לפי הספר, והוא מחפש קיצורי דרך ולוקח את כל הקרדיט לעצמו. אם ייכשלו במשימה, לא יוכל ראש המוסד להדליק משואה ביום העצמאות בשידור חי בטלוויזיה, דבר שאסור שיקרה!. הסרט כולל הומור מטורף, פעלולים, שחקנים, דיאלוגים, ובסוף כתוב מי עשה אותו.

 

המחשמלים

להקת "המחשמלים" הגיחה בשנת 1984 עם להיט שאף אחד לא זוכר. מאז היא מתברברת בדרך לכבוש את העולם. 30 שנה אחרי, הלהקה מקרטעת בין חלטורות לוועדי עובדים ובתי אבות. הסולן, מיקי תבל, עדיין בטוח שהוא כוכב. הוא מנהל אורח חיים של רוקר בן 20, חי מהיד לפה וחולם ‘לעשות את זה‘ באמריקה. מיקי לא מפסיק לפשל ולאכזב את חברי הלהקה, את אשתו בנפרד ואת בתו החיילת. אבל בדיוק כשלכולם נמאס ממנו לגמרי, מגיעה הזדמנות מפתיעה וחד פעמית, שיכולה להעניק ל״מחשמלים״ את הקמבק המיוחל ולהחזיר אותם לתודעה בגדול.

 

המתים של יפו

שלושה ילדים שאביהם בכלא, מוברחים מן הגדה לביתם של ריטה וג‘ורג הגרים ביפו. באותה עת, מצטלם ביפו סרט בריטי שעלילתו מתרחשת בתקופת המנדט. שני האירועים משתלבים זה בזה והופכים את עולמם של בני הזוג.

 

הנה אנחנו

אהרון מקדיש את חייו לטיפול בבנו אורי. השניים חייהם יחד בשלווה ובהרמוניה, רחוקים מהעולם האמיתי. אבל אורי הוא אוטיסט וכעת, כמתבגר צעיר, ייתכן שהגיע לגיל שבו כדאי שיעבור לגור בבית לאנשים עם צרכים דומים לשלו. בדרכם למוסד, אהרון מבין שאורי אינו מוכן לפרידה והשניים יוצאים למסע בריחה ברחבי הארץ, מסע שישנה את חיי שניהם.

 

הצגת הקולנוע האחרונה בבוקרשט

בוקרשט 1941. הצגת הקולנוע האחרונה שרואה אליהו בן ה-10 בבית הקולנוע של אביו נקטעת. אביו נרצח מול עיניו ע"י שכנו הפשיסטי המנהיג את הפורעים הרומנים. אליהו שורד את הטבח. הענשת הרוצחים הופכת למהות חייו אבל רומניה של אחרי המלחמה מתעלמת מאחריותה. אליהו עולה ארצה ומגלה שגם בישראל של שנות ה-50, אין רצון לעסוק בעבר אלא בבניית מדינה חדשה בלבד. בזמן שירותו בצה"ל נודע לו שרוצח אביו, שכנו מבוקרשט, לוחם כעת בלגיון הזרים הצרפתי בווייטנאם. אליהו עורק ויוצא למסע ארוך חובק עולם במרדף אחרי אמת צדק ונקמה.

 

מחילה

הימים ימי עשרת ימי תשובה. המקום, עיירה בדרום, בישובי העוטף, בזמן מתיחות בין נפילה לנפילה. שאול חוזר הביתה מהכלא לבית מפורק, אשתו וביתו מתקשות להתמודד עם החזרה. ניסן, חוזר בתשובה, שמרגיש אחראי למצב של שאול ומשפחתו מבין שלא יוכל להמשיך בחייו אם לא יתקן את העוול שגרם לשאול ויקבל מחילה על מעשיו.

 

עכביש ברשת

סוכן המוסד המיתולוגי אברהם אדרת, יוצא למשימה החשובה של חייו כדי להוכיח שהוא במיטבו ועדיין חיוני למרות מה שיריביו חושבים. למסע המסוכן מצורף סוכן צעיר בשם דניאל ויחד הם מתמודדים עם הספקות, החשדות והקשיים בדרך. הצלחת המשימה תביא להם תהילת עולם, כישלון יסלק אותם מהבמה בבושת פנים. מסע של חשדנות ואיבה הופך למסע של הישרדות, היכרות, הזדהות ושינוי כשבכל רגע נתון תפיסות העולם המוכרות להם עשויות להשתנות ולהביא עליהם אסון.

 

שאיפה לחיים

כשקשיש מוכנס לבית אבות בניגוד לרצונו הוא חייב למצוא דרך לחזור לביתו הישן כשאהבה קנביס רפואי ופשע נכנסים לתמונה, האם הוא יהיה מוכן לסכן הכל?

 

שתיים

זוג נשים חולמות להקים משפחה. בר (34) שפית שנמצאת בטיפול תרופתי נגד דיכאון המונע ממנה להרות. עומר (32) רקדנית שהיתה בעבר גם עם גברים, היא זו שתכנס להריון. המסע מתחיל בהתרגשות רבה, בחירת תורם מקטלוג והמפגשים עם הצוות הרפואי משעשעים והבנות בטוחות שאהבתן תנצח כל מכשול בדרך. אך הנסיונות חוזרים על עצמם ללא הצלחה והאכזבה מכרסמת בזוגיות. הטיפול הפולשני הופך את עומר לקצרה ובר מצידה מתוסכלת ממעמד ה׳מלווה׳. השתיים פוגשות במאהב לשעבר של עומר, יוני (38). למרות החשש לערער את מקומה כאם, בר מציעה את יוני כתורם זרע ויוני נענה להצעה, אם כי ניכר שלא התגבר על עומר. השלושה נפגשים להזרעה ביתית המציפה את כל הקונפליקטים סביב התהליך.