מסלול עלילתי קצר עד 40 דקות

אם אנחנו מתקרבים עכשיו

בחורה שברירית נתקלת בבחור ששבר את ליבה בין מדפי הסופר. עכשיו כשהרחובות ריקים, מגיפה משתוללת בחוץ והעולם נדם, האם הם יחמיצו שוב אחד את השנייה?

 

אנה

אנה היא אם חד הורית מזדקנת ממזרח אוקראינה אשר נואשת לשינוי. לאחר שהיא שומעת פרסומת ברדיו, היא מצטרפת למסיבה של קבוצת גברים אמריקאיים שתרים במדינה בחיפוש אחרי אהבה.

 

ברכה

בשיא תקופת הקורונה, ברכה (בת-אל מוסרי) מוצאת את עצמה משוטטת באמצע הלילה, עם מזרן על ראשה, ברחובות בת ים הריקים. שבורה ועייפה, ברכה מגיעה לדלת אמה, ניצי (אורנה בנאי), שמופתעת לגלות אותה על מפתן ביתה – בזמן סגר. האם החרדתית מתקשה לקבל את ברכה הביתה, ובלילה ארוך, הזוי ומייגע הן נגררות לויכוח שמציף משקעים מן העבר – ומעיר את כל השכנים. בסופו, ברכה מוצאת את עצמה במקום הכי נמוך, פגוע וחשוף מול משפחתה וקהל שכונת ילדותה.

 

הגבר האחרון

בין החזרה הגנרלית לתחרות הגדולה שלה, תמר, סטודנטית למשחק, מחליטה לצאת למסע לילי בו לראשונה תתעמת עם שני הגברים השולטים בחייה; תאורן בית הספר איתו היא מנהלת רומן סודי, ואבא שלה שמפצה בכסף על חוסר הנוכחות שלו בחייה. המרדף המסחרר אחר תשומת הלב של השניים מגיע לשיאו בבוקר החשוב של תמר.

 

זכות מלידה

נטשה (21) מגיעה לישראל בטיול לעידוד עליה. ביום השני למסע יורדת הקבוצה למדבר, שם מחכים להם שני חיילים ישראלים. כל בנות נדלקות על שלומי, החייל הקרבי והכריזמטי. כשנטשה לוכדת את תשומת ליבו, כאשר מספרת לו על התוכנית ההזויה שלה להישאר בישראל מיד לאחר הטיול, מתפתחת תחרות בין הבנות, שמאיימת לדחוק אתה אל מחוץ לקבוצה.

 

טאצ'

סיפור אהבה בעידן המסכים. אדל, טרולית רשת בת 17 שמעבירה את מרבית זמנה בהקנטת חבריה לכיתה ברשתות החברתיות, פוגשת באופן וירטואלי נער בשם אורי – גם הוא טרול רשת כמוה. הפלירטוט בין השניים מסתבך כשאורי מבקש לראות תמונה של אדל, והיא שולחת תמונה של מישהי אחרת – רימה, נערה סורית מהעיר חאלב. הסרט אילם וכל הדיאלוגים בו מתבצעים דרך הודעות ותגובות ברשת.

 

טיקטוקים

אמא מנסה לצלם סרטון טיק טוק כדי לשלוח לסבתא שבבית החולים. בזמן שהיא מנסה לגרום לילדים לשתף איתה פעולה, תוך שמירה על שגרה בבית מבולגן בלב הסגר, מצבה של הסבתא הולך ומדרדר.

 

לונג דיסטאנס

ראייתה של רחל מתדרדרת מיום ליום ומקשה עליה לבצע את הפעולות הקטנות ביותר, כמו לחייג בטלפון. היא מוצאת עצמה מכניסה זרים אל ביתה במסע קטנטן אבל גדול להשיג את בתה שנמצאת בצד השני של העולם.

 

מותו של זה

נוח המבריק והעילוי עוזב את הדת בגיל 18. אחרי שבע שנות נתק מת אב המשפחה. האב מצווה לפתוח את הצוואה בנוכחות כל האחים והאחיות כולל נוח החילוני. בדירה קטנה בלב מאה שערים שבירושלים נפגשים לראשונה מזה שנים נוח ואחיו. הם ממתינים יחדיו לעורך דין שאמור להגיע עם צוואת האב. המתח רב והמתנה מרגישה ארוכה מהרגיל. נדמה שכולם היו רוצים לשכוח את פער השנים והשוני העמוק שנוצר עם קרע העזיבה של נוח את הדת. התכנסות זו הופכת אט אט לקבלה והשלמה של הפרידה ממותו של זה - המת והחי.

 

משק בית

התפרצות מגפת הקורונה מעמידה את ע‘, חוקר שב"כ ותיק, בסיטואציה לא פשוטה. עבודתו באגף סיכול טרור מוקפאת והוא עובר לעבוד מהבית ולעקוב אחר מכשירי הטלפון של חשודים בהפרת הבידוד. במסגרת תפקידו החדש הוא נאלץ להתמודד עם נישואיו המתוחים, התינוק שלא ישן, ועם ישראל שהנחיות משרד הבריאות לא בהכרח מדברות אליו. לילה אחד הוא עולה על שיחה שעשויה להציל את נישואיו.

 

נא להתנהג בהתאם

זוכת "האח הגדול 2020" תקוה גדעון יוצאת מבית האח אחרי שלושה חודשי בידוד וניתוק אל העולם החיצון בתקווה לחגוג את זכייתה, את הכסף ואת הפרסום שהרוויחה - אבל מסתבר שהעולם אינו אותו עולם שהכירה. בזמן שהייתה בתכנית פרצה מגיפה עולמית. זה "קורונה טיים" בייבי. בחוץ אין קהל, אין אנשים, המשפחה שלה לא באה, אף אחד לא מחבק או אפילו מתקרב אליה. מחוץ לאולפנים מחכה לה נהג מונית בשם מוריס (שולי רנד) שאמור לקחת אותה מנווה אילן הביתה בליל הניצחון. הנסיעה מתחילה ברגל שמאל ובמשך כל הדרך מוריס מלמד אותה על ה"עולם החדש".

 

נעורים

מערכת יחסים שובבה ומוזרה מתפתחת בין אור, בחורה בת 30 שמתניידת בכיסא גלגלים לאחר תאונה, לבין שיר הפיזיותרפיסט החדש של הקיבוץ. מגע ידיו מעורר בה חלקים רדומים ומכניס רוח של תשוקה, לבית אימה הקטן שבו היא משתקמת כבר שנה.

 

סתמי

רוני בת ה-12, המתמודדת עם תסמונת טורט, מתקשה לקבל את התסמונת הממררת את חייה ומלווה בטיקים ווקאליים ופיזיים. לאחר תקרית אלימה עם אחת הבנות בכיתתה, רוני מושעית מבית הספר. כשהיא נמצאת לבד בבית, רוני מחליטה לעשות צעד קיצוני ולשים סוף לטיקים שלה אחת ולתמיד. הסרט הוא פרי יצירתן של נועה מאור אהרוני ושל בתה, אופיר מאור. השתיים יוצאות למסע לשתף את העולם בסיפור שלהן. מרבית החברה לא חשופה להתמודדות הנדרשת אל מול תסמונת הטורט, ביצירת הסרט נועה ואופיר באות לשנות את המצב הזה ולחשוף מגוון קהלים לסיפור שלהן ושל כל כך הרבה אנשים אחרים.

 

עין לבנה

אדם מוצא את אופניו שנגנבו ומסתבר שעתה הם שייכים לזר. המסע הנואש להחזרתם מתחלף בניסיון להישאר אנושי.

 

שמעון

שמעון גר בבית קטן ומתפורר עם אימו החולה ואחיו הגדול. הוא עמוד התווך של משפחתו ודואג גם לפרנסתם של אחותו הגרושה ואחייניו. מספר ימים לפני חג הפורים, שמעון מקבל הודעה שהוא מפוטר. לשמעון קשה לקבל את הבשורה והוא דוחק את הקץ בדרכו הגמלונית. העבודה עבורו היא כל חייו, הוא אוהב את התלות של בני משפחתו בו ומפחד לאבד אותה. דווקא כשיש הזדמנות לשינוי שמעון נאחז בחזקה במוכר והידוע. האם הוא יצליח?