מסלול עלילתי קצר עד 40 דקות

אנה

אנה היא אם חד הורית מזדקנת ממזרח אוקראינה אשר נואשת לשינוי. לאחר שהיא שומעת פרסומת ברדיו, היא מצטרפת למסיבה של קבוצת גברים אמריקאיים שתרים במדינה בחיפוש אחרי אהבה.

 

ברכה

בשיא תקופת הקורונה, ברכה (בת-אל מוסרי) מוצאת את עצמה משוטטת באמצע הלילה, עם מזרן על ראשה, ברחובות בת ים הריקים. שבורה ועייפה, ברכה מגיעה לדלת אמה, ניצי (אורנה בנאי), שמופתעת לגלות אותה על מפתן ביתה – בזמן סגר. האם החרדתית מתקשה לקבל את ברכה הביתה, ובלילה ארוך, הזוי ומייגע הן נגררות לויכוח שמציף משקעים מן העבר – ומעיר את כל השכנים. בסופו, ברכה מוצאת את עצמה במקום הכי נמוך, פגוע וחשוף מול משפחתה וקהל שכונת ילדותה.

 

לונג דיסטאנס

ראייתה של רחל מתדרדרת מיום ליום ומקשה עליה לבצע את הפעולות הקטנות ביותר, כמו לחייג בטלפון. היא מוצאת עצמה מכניסה זרים אל ביתה במסע קטנטן אבל גדול להשיג את בתה שנמצאת בצד השני של העולם.

 

סתמי

רוני בת ה-12, המתמודדת עם תסמונת טורט, מתקשה לקבל את התסמונת הממררת את חייה ומלווה בטיקים ווקאליים ופיזיים. לאחר תקרית אלימה עם אחת הבנות בכיתתה, רוני מושעית מבית הספר. כשהיא נמצאת לבד בבית, רוני מחליטה לעשות צעד קיצוני ולשים סוף לטיקים שלה אחת ולתמיד. הסרט הוא פרי יצירתן של נועה מאור אהרוני ושל בתה, אופיר מאור. השתיים יוצאות למסע לשתף את העולם בסיפור שלהן. מרבית החברה לא חשופה להתמודדות הנדרשת אל מול תסמונת הטורט, ביצירת הסרט נועה ואופיר באות לשנות את המצב הזה ולחשוף מגוון קהלים לסיפור שלהן ושל כל כך הרבה אנשים אחרים.

 

עין לבנה

אדם מוצא את אופניו שנגנבו ומסתבר שעתה הם שייכים לזר. המסע הנואש להחזרתם מתחלף בניסיון להישאר אנושי.