הזוכות והזוכים פרסי הטלוויזיה 2020

סדרת דרמה: מנאייכ

מפיק: יואב גרוס * יואב גרוס הפקות * כאן 11

 

סדרת דרמה קומית: חזרות

מפיק: אסף אמיר * נורמה הפקות * כאן 11

 

קומדיית מצבים (סיטקום): קופה ראשית

מפיקים: עמית סטרטינר, עידית מיסטריאל, קובי אוזינג׳י * יולי אוגוסט הפקות * כאן 11

 

דרמה יומית: תאג"ד

מפיקים: אולפני הרצליה * yes

 

סדרת תעודה: לבנון – גבולות הדם

מפיקה: ליאת קמאי אשד * זייגוט פילמס * כאן 11

 

סדרה עובדתית: סליחה על השאלה – בשפה הערבית

מפיקים: עמית סטרטינר, עידית מיסטריאל, תמי קושניר * יולי אוגוסט הפקות * מַכַּאן 33 مكان 33

 

תכנית סאטירה ומערכונים: ארץ נהדרת

מפיקות: שירי לוטן מיכאלי, מיכל טופל רינג * קשת * קשת 12

 

תכנית בידור: הלילה עם לוסי וגורי

מפיקים: גיא וסרמן, גולן נחום, ליעוז חזות * אולפני הרצליה * כאן 11

 

שעשועון טלוויזיה: המרדף

מפיקים: עידית מיסטריאל, ליהי גולד * יולי אוגוסט הפקות * כאן 11

 

תכנית דוקו-ריאליטי:  חתונה ממבט ראשון

מפיקה: צמרת אלכסנדרוני * גיל הפקות * קשת 12

 

תכנית מציאות (ריאליטי): מאסטר שף

מפיק: שולי קלדרון * גיל הפקות * קשת 12

תכנית תחקירים: עובדה

מפיקים: רותי שטיינברג, מערכת עובדה * עובדה א.ד. * קשת 12

 

תכנית אקטואליה: מהצד השני עם גיא זהר

מפיקה: מורן ליבל * ג.ג זהר * כאן 11

 

תכנית אירוח ו/או תרבות: פגישה עם רוני קובן

מפיקים: דפנה פרנר, שי אינס * ארצה הפקות * כאן 11

 

תכנית ספורט: אולפן ליגת האלופות

מפיק: שרון בן חור * ערוץ הספורט

 

סדרת רשת: אישה אחת * מפיקות: נילי צרויה, לינור לביא * יוצרת: נילי צרויה 
 

השחקנית הראשית הטובה ביותר בסדרת דרמה: ניב סולטן * טהרן

 

השחקן הראשי הטוב ביותר בסדרת דרמה: שלום אסייג * מנאייכ

 

השחקנית הראשית הטובה ביותר בסדרה קומית: נועה קולר * חזרות

 

השחקן הראשי הטוב ביותר בסדרה קומית: אסי כהן * ככה זה

 

שחקנית המשנה הטובה ביותר בסדרת דרמה: מיקי קם * שטיסל

 

שחקן המשנה הטוב ביותר בסדרת דרמה: עמוס תמם * מנאייכ

 

שחקנית המשנה הטובה ביותר בסדרת קומית: אגם רודברג * חזרות

 

שחקן המשנה הטוב ביותר בסדרת קומית: איתי תורג'מן * חזרות

 

בימוי בסדרת דרמה:

אלון זינגמן * מנאייכ
דני סירקין * טהרן

 

תסריט בסדרת דרמה: רועי עידן * מנאייכ

 

בימוי בסדרה קומית: בעז פרנקל * חזרות

 

תסריט בסדרה קומית: נועה קולר וארז דריגס * חזרות

 

בימוי/יצירת סדרה תיעודית ועובדתית: דוקי דרור, איתי לנדסברג נבו וריינהרט ביטס * לבנון — גבולות הדם

 

תחקיר בסדרה תיעודית ועובדתית: ליאורה עמיר ברמץ, דניאלה רייס רזון, חגית בן-יעקב ורחל נחושתאי * לבנון — גבולות הדם

 

תסריט בתכנית סאטירה, מערכונים ובידור: אסף בייזר, נטלי מרכוס, יובל פרידמן, ליאת שביט, משה מלכה, ניר ברגר, רמי פרג, הדר תדמור, אופיר ששון * היהודים באים

 

צילום בסדרה עלילתית: גיא רז * הטבח

 

עריכת תמונה בסדרה עלילתית:

אמיר וינקלר, איתמר גולדווסר * הטבח

יפעת תדמור * חזרות

 

צילום בסדרה תיעודית ועובדתית:

עומרי תקוע * אהרוני וגידי המסעדות המופלאות בעולם

רון כצנלסון, מתיאס בולינר, מתיו רבר * לבנון — גבולות הדם

 

עריכת תמונה תיעודית ועובדתית: גל גופר * לבנון — גבולות הדם

 

ניהול אמנותי: יואל הרצברג * טהרן

 

עיצוב תלבושות: דני בר שי, נעמי שריד * ארץ נהדרת

 

מוסיקה מקורית: מארק אליהו * טהרן

 

עיצוב פסקול: איציק כהן, יובל בר און * שעת נעילה

 

מקליט/ה בסדרה עלילתית: תולי חן * שעת נעילה

 

מקליט/ה בסדרה תיעודית ועובדתית: ארז לוי * לבנון — גבולות הדם

 

ליהוק בסדרה עלילתית: ירדן שטרסברג * חזרות

 

ליהוק בתכנית ריאליטי דוקו־ריאליטי: מושיק ישראל * חתונה ממבט ראשון

 

איפור: ליאת שיינין * ארץ נהדרת

 

אפקטים ויזואליים: דניאל פליק * שעת נעילה