סרטים עלילתיים

איים אבודים

מפיקים: מוש דנון, דודי זילבר, משה אדרי, לאון אדרי בימוי: רשף לוי תסריט: רשף ורגב לוי השנה היא 1980. בישראל הנאיבית של פעם מתגוררת משפחת לוי, משפחה מרובת ילדים בעלת סגנון חיים מיוחד.

 

אנטרקטיקה

מפיקים: איתן ראובן, שלומי אבינר בימוי ותסריט: יאיר הוכנר בעוד יומיים יחגוג תומר יום הולדת שלושים והוא עדיין לא יודע בדיוק מה הוא מחפש. הוא מעדיף לאבד את עצמו בין הספרים בספרייה העירונית שבה הוא עובד...

 

אצבע אלוהים

מפיק: שוקי פרידמן בימוי ותסריט: יגאל בורנשטיין אצבע אלוהים היא קומדיה על אהבות גדולות אך כושלות ועל חברות ששורדת אותן.

 

ברוריה

מפיק ובמאי: אברהם קושניר תסריט: ברוך ברנר, הדר גלרון, יובל כהןף אברהם קושניר ברוריה ורבי מאיר, בעלה, חיו במאה השנייה לספירה, אז קבעו חכמים "שנשים דעתן קלה". ברוריה לגלגה על קביעתם.

 

ג'וליה מיה

מפיקים: יובל גרנות, אודי אפרת בימוי ותסריט: יובל גרנות ג‘וני (יוחנן) כהן הוא במאי סרטי קסטות משכונת התקווה. בפריפריה יש לו קהל שטוף דמע שבולע את סיפורי האהבה...

 

גחלים לוחשות

מפיקים: אביתר דותן, רמי דמרי, עלי נסאר, יעל הדסי-בכר בימוי ותסריט: עלי נסאר הסרט עוקב אחר הלבטים של ג‘מאל , גבר בן 40 , כשהוא נקרע בין אשתו עביר לבין אהבתו הראשונה.

 

דלת מול דלת

מפיקים: חיים בוזגלו, אמיר גדליה, יורם מילוא בימוי: חיים בוזגלו תסריט: חיים בוזגלו, ליסה ממו סיפור אהבה הנרקם בין גבר לאישה שגרים דלת מול דלת בבנין מגורים אחד בתל-אביב. הסיפור מתרחש על רקע מלחמת לבנון השנייה.

 

הבוגד הקטן

מפיק: איתן אבן בימוי ותסריט: לין רות‘ מבוסס על ספרו של עמוס עוז "פנתר במרתף". הסרט מתרחש בירושלים, בשלהי 1947 חודשים מספר לפני עזיבת הבריטים את פלסטינה.

 

ואלס עם באשיר

מפיקים: ארי פולמן, יעל נחליאלי בימוי ותסריט: ארי פולמן סרט מסע מצויר בנבכי התודעה של הבמאי והתסריטאי ארי פולמן, המנסה להתחקות אחר שלושה ימים במלחמת לבנון הראשונה שנמחקו מזיכרונו מבלי להשאיר עקבות.

 

חומר למחשבה

מפיקים: אבי בוחבוט, חיים בוזגלו, אמיר גדליה בימוי ותסריט: עמנואל נקש, סטפן בלאיש סרט מסע במונית שירות גנובה שכל נוסעיה נמלטים מזעמו של סרסור גרוזיני.

 

חיי אהבה

מפיקים: מרק רוזנבאום, איתי תמיר בימוי ותסריט: מריה שריידר הסרט " חיי אהבה" מבוסס על רב המכר מאת צרויה שלו. על פניו נראה שליערה יש כל מה שאישה צעירה רוצה וצריכה...

 

חסר מנוחה

מפיקים: מיכאל תפוח, טליה קלינהנדלר בימוי ותסריט: עמוס קולק חייו של משה עלובים מתמיד. מיזמיו העסקיים הרבים קורסים בזה אחר זה, והוא אפילו לא מצליח לשלם את השכירות על דירת המרתף המתפוררת.

 

כמו אבא שלך

מפיקים: פלורנס לנרי, דוד מנדיל בימוי ותסריט: מרקו כרמל מיד עם הגעתה לצרפת בתחילת שנות ה-70, משפחת מימון, משפחת מהגרים מישראל, מתיישבת בשכונת יהודים צפון אפריקאים, בלוויל שבפאריס.

 

מפטיר

מפיק, במאי ותסריט: דויד דזאנאשוילי שבועיים לפני שאליו משתחרר מהכלא נודע לו שאחיו מאיר נרצח במסגרת מלחמת כנופיות בעולם התחתון. כשהוא משתחרר יש לו שתי משימות...

 

נימפות בערפל

מפיק: שי ורקר בימוי ותסריט: יורם זקס יניב בדיכאון אחרי שליאת החברה שלו זרקה אותו. הוא מסוגר בבית, שקוע במרתון סרטי וידאו ופשוט לא מסוגל לצאת מהמיטה. ליאת אומנם עזבה, אבל רוחה נשארה לרדוף אותו...

 

סוף שבוע בגליל

מפיקים: מיכל בת-אדם, משה מזרחי בימוי ותסריט: משה מזרחי סתיו 1996. אבנר, פרופסור לאומנות בעל שם עולמי ואשתו הצעירה והיפה אילנה, מגיעים לביקור במשק של המשפחה שנמצא בגליל ומנוהל על ידי רחל ושוקי, בניו של הפרופסור ומנחם, גיסו (אחיה של אשתו הראשונה שנפטרה).

 

סוף שבוע בתל אביב

מפיקים: צבי שפילמן, שלמה מוגרבי, הייקה ויהלה-טים, אביתר דותן, רמי דמרי בימוי: דרור זהבי תסריט: עידו דרור, יונתן דרור עלילה המתרחשת בסוף שבוע אחד בת"א. טארק, בחור ערבי מטול כרם, יוצא לבצע פיגוע התאבדות בת"א.

 

עץ לימון

מפיקים: ערן ריקליס, בטינה ברוקמפר, אנטואן דה קלרמון-טונר, מיכאל אקלט מפיקים אחראים: משה אדרי, לאון אדרי, דודי זילבר בימוי: ערן ריקליס תסריט: סוהא עראף, ערן ריקליס סיפורה של סלמא שיוצאת למאבק משפטי עיקש בכדי להגן על עצי הלימון שלה שקרובים מדי לגבול ומסכנים את בטחונה של מדינת ישראל.

 

רחמים

מפיקים: גלית בנגלס-כהן, עדו צוקרמן בימוי ותסריט: יניב אמודאי רחמים - עובד ניקיון קטן, לוזר מזדקן טוב לב וחולמני, החי בבדידות בבית הוריו, מעביר את חייו בחזיונות ודמיונות על הלוויה המפוארת שתהיה לו כשימות, אך לא עושה דבר עם חייו...

 

שבעה

מפיקים: אילון רצ‘קובסקי, יוסי עוזרד, יוחנן קרדו, גיא יקואל, ז‘אן פיליפ רזה בימוי ותסריט: רונית אלקבץ, שלומי אלקבץ מלחמת המפרץ בעיצומה. בני משפחת אוחיון המונה שבעה אחים ושתי אחיות, מאבדים את אחיהם מוריס, שהיה בריא לחלוטין ומותו מכה בהפתעה מוחלטת.

 

שלום ולהתראות

מפיקים: פביו קונברסי, דודי זילבר, משה אדרי, לאון אדרי בימוי: גראהם גיט תסריט: מיכאל ללוש, גראהם גיט הסרט מביא את סיפורם של אלן וג‘יזל, זוג יהודי- צרפתי, הנשוי זה שלושים שנה ומתגורר בפריז.