סרטים עלילתיים

אודות המוניטין

מפיקים: חיים מקלברג, חיים אבני בימוי ותסריט: יורם כסלו במאי ידוע בגיל העמידה שהגיע לצמרת הקולנוע העולמי, זכה באוסקר, והיום הוא שתיין פתטי שחי בדירה מעופשת על חשבונה של אישה צעירה. פסנתר צעיר גאוני שבנעוריו ציפו ממנו להעפיל לפסגת המוסיקה העולמית וכעת הוא פושע מסוכן ומבוקש.

 

אחות זרה

מפיק: דן וולמן בימוי ותסריט: דן וולמן נעמי, 50, היא אישה שיש לה הכול-בעל נאה, ילדים נחמדים, בית, אבל היא הולכת וקורסת תחת שגרת חייה המלחיצה. במעגל העבודה הבית והילדים, היא הולכת ומאבדת את עצמה. רגע לפני השבירה, היא מסכימה להכניס לביתה כעוזרת את ניגיסט, עוזרת זרה ונוצרייה, אתיופית, השוהה בארץ באופן בלתי חוקי.

 

אספלט צהוב

מפיק: דני (נוקיו) ורטה בימוי ותסריט: דני (נוקיו) ורטה התרבות המערבית חודרת בהדרגה אל תוך המדבר, מקום שהיה פעם, נחלתם הבלעדית של שבטי הבדואים ומסורתם עתיקת הימים. העימות בי התרבויות בלתי נמנע! אהבות אסורות, משרתים ואדונים, מציאות או הזיה? נאמנות או בגידה?

 

בסמה מוצ'ו

מפיקים: מוש דנון, שי גולדמן, יוסף פיצ‘חדזה, דב שטויר בימוי ותסריט: יוסף פיצ‘חדזה זהו סיפור אהבה מודרני השזור באלמנטים מסרטי הפילם נואר. כמה דמויות שוליים המתגוררות בדרום ת"א, מסתבכות בגניבה של איקונה נוצרית מידי סינדיקט פשע בינלאומי. תוצאותיה העגומות של גניבה זו תשנינה לתמיד את יחסן של הדמויות למושג האהבה.

 

האחים מבורך

מפיקים: אורי סבג, דורון הלפרין, עינת ביקל בימוי ותסריט: נדב לויתן סמו, בן 55, מנהל סניף בנק קטן, ויקי, בן 50, בעל חנות לצרכי כתיבה, ואיצקו, ב 45, המנוסה בעסקים כושלים, הם האחים מבורך, ישראלים ממוצא בולגרי, נשואים והורים לילדים גדולים. הם נוחי מזג, אוהבי חיים, ועדיין בגילם המתקדם, מתעניינים בעיקר במין.

 

הבולשת חוקרת

מפיק ובמאי: מרק רוזנבאום תסריט: חיים מרין סיפורם של קצין בולשת מיכה שטיין והזמר לשעבר שלום שלום. שטיין הוא קצין בולשת מסור השואף להוכיח את עצמו ואת יכולתו. לחוקר הנמרץ הגיע מידע כי שלום עומד מאחורי מקרה השוד האחרון והוא עוצר אותו לחקירה. שלום הוא איש גאה, אופטימי ללא תקנה. עד מהרה מתחוור כי לא מדובר בחקירה ובנחקר רגיל.

 

ההסדר

מפיקים: דוד מנדיל, אייל שיראי בימוי ותסריט: יוסף סידר עלילת הסרט עוקבת אחרי מנחם, מפקד פלוגה דתי שחושב שהוא יכול לרצות את כולם: את רבו הכריזמטי וחבריו לישיבה, ומנגד, את מפקדיו בצבא ואת אהובתו, מיכל, בתו הצינית של הרב.

 

כיכר החלומות

מפיקים: אמיר הראל, חיים מנור בימוי ותסריט: בני תורתי בהתקרב יום השנה למות אביו, חולם ניסים מנדבון שעליו לפתוח מחדש את בית הקולנוע השכונתי אותו סגר אביו לפני 25 שנה. ניסים, אחיו ג‘ורג‘ ואהרון גברדין, מי שהיה המקרין בקולנוע היש, ניגשים לביצוע המשימה. באותו יום חוזר לשכונה אברם מנדבון, אחיו של מוריס, שנעלם מהשכונה שנים רבות.

 

כיפור

מפיקים: עמוס גיתאי, מישל פרופר מפיקים שותפים: לורן טרושו, שוקי פרידמן, מיכאל תפוח בימוי ותסריט: עמוס גיתאי 6 לאוקטובר 1973, יום כיפור, המלחמה פורצת, ווינרב ורוסו "טסים" ברכבם לרמת הגולן, מחפשים את יחידת המילואים שלהם. לאר יפוש שווא ותת אווירה כאוטית, הן מחליטים להצטרף ליחידת העזרה ראשונה של חיל האוויר. הם נשלחים למשימה מיד.

 

מרס תורכי

מפיק: איתן אבן בימוי: עודד דוידוף תסריט: לימור נחמיאס, גל זייד מותחן רומנטי, שנון ומצחיק העוסק בשוטרת סמויה, מקסימה וקשוחה, איה, הנשלחת להפיל בפח את אחד מראשי העולם התחתון – פטריק סרוסי. במקביל, הרומן שאיה מנהלת עם מפקדה ראובן עולה על שרטון, כשאיה נוכחת לדעת שראובן, שמוכן להקריב אותה כדי לתפוס את פטריק, לא מוכן לעשות כל מאמץ כדי שהיא תגיע לאורגזמה.

 

משהו טוטאלי

מפיקים: אייל שיראי, רן טל בימוי: גור בנטביץ‘ תסריט: אתגר קרת, גור בנטביץ‘ שלושה חברים לשעבר יוצאים להציל את אהבת חייהם מהכלא בגואה. האקסטאזי פארש, המוזיקה קציצות, המצב חרבנא והסרט פצצות.