סרטים עלילתיים

אגדת האיש ששתק

מפיקה: נילי נשר בימוי ותסריט: דורון נשר הכרטיס הזוכה בלוטו, על סך 20 מיליון שקל, נופל לידיהם של שלושה קבצנים מוזרים למדי. ילדה בת 11 שאינה יודעת את שמה, שאין לה הורים, ואשר נדבקה לקבצן השני המכנה עצמו "השען של המשיח", המלמד אותה לא רק מהי קבצנות, אלא לראות בחיים סיפור שמספר אלוהים. הקבצן השלישי הוא מאיר ששותק כבר יותר מעשר שנים, ומגדל מריחואנה בבית הקברות.

 

אהבה ממבט שני

מפיקה: מיכל בת-אדם בימוי ותסריט: מיכל בת-אדם נינה, צלמת עיתונות בת עשרים וחמש, מגלה יום אחד באחת התמונות שצילמה באיזה אירוע ברחוב בחור עם פנים מעוררי עניין, שלא הבחינה בו בשעת הצילום. הבחור מעורר את סקרנותה, והיא מתחילה לחפש אותו. החיפוש הופך לאובססיה.

 

יום יום

מפיקים: אייל שיראי, דוד מנדיל, מיכאל תפוח בימוי ותסריט: עמוס גיתאי קומדיית מצבים המתרחשת בחיפה, ומשלבת את מערכות היחסים בין הדמויות המרכזיות: מוש, הוריו חנה ומוקה, אשתו דידי, גרישה המאהבת, הרופאה שלו ד"ר קתרין פריה וחברו הטוב ג‘ול.

 

מסוכנת

מפיק: איתן אבן בימוי ותסריט: שמי זרחין תאונת דרכים מחרידה שאירעה לפני שלוש שנים שינתה באחת את חייה של צביה ישראלי, שחקנית תיאטרון מצליחה. האחראי לתאונה היה ישראל, ועתה, ביום בו הוא משתחרר מן הכלא לאחר ריצוי עונשו, הוא מתייצב על מפתן ביתה ומבקש סליחה.

 

כרוניקה של אהבה

מפיקה: ציפי טרופה בימוי ותסריט: ציפי טרופה נאוה, עובדת סוציאלית ויורם, ארכיטקט, גרים עם שני ילדיהם בוילה חדשה אשר חומתה הקדמית טרם הושלמה. איש לא חושד כי מאחורי החזות המעודנת חיה אשה, עם גבר שאהבתו אליה חזקה ואף הרסנית.

 

סודות משפחה

מפיקים: איתן אבן, משה לוינסון בימוי: ניצה גונן תסריט: שמי זרחין סיפור אהבה תמים ויוצא דופן בין ריבי בת ה-14 לבין שאולי, דודנה בן ה-15. כמדי קיץ הם נפגשים בבית סבם וסבתם, והשנה הם מגלים ביחד ובסתר את האהבה הראשונה והכואבת, ואת התאווה האסורה.

 

סופר בוי

מפיקים: אודי איזק, חנוך רוזן בימוי: חנוך רוזן תסריט: עמית ליאור, נועה ארד-ברנר תום, ילד כבן 12, חולמני ולא מקובל בחברה, מפליג בעולמות דמיוניים ומוצא מפלט בפנטזיות ובאהבתו הלא ממומשת לבת כיתתו אביגיל. יום אחד נפגע תום בתאונת דרכים על ידי שני שודדים הנמלטים מזירת הפשע.

 

קרקס פלשתינה

מפיקים: מרק רוזנבאום, אורי סבג, עינת ביקל, חיים שריר בימוי ותסריט: איל חלפון כשפנטזיה פרועה פוגשת את המציאות המשוגעת של מקום מקסים כמו המזרח התיכון. סיפור על שני עמים, מאה שנות איבה, וקרקס אחד שתקוע ביניהם.

 

קשר עיר

מפיקים: אייל שיראי, דוד מנדיל, יהונתן סגל, מיכאל תפוח בימוי ותסריט: יהונתן סגל אווה ורובי תקועים זה עם זו ועם בנם בן ה 8. אחרי שמונה שנות היעדרות במהלכן הסתובב בעולם, חוזר עמנואל לבדוק מה קורה עם אווה, אהובתו לשעבר.