סרטים עלילתיים

גולם במעגל

מפיק: חיים שריר בימוי: ענר פרמינגר תסריט: טל זילברשטיין, ענר פרמינגר מיקי, פסנתרנית מוכשרת, עוזבת את הבית הלוחץ ומנסה להשתחרר מכבלי המשפחה והחבר לשעבר. השחרור עובר דרך רומן מרגש, הצלחה מוסיקלית ומות אימה.

 

גרופי

מפיק: נדב לויתן בימוי ותסריט: נדב לויתן כוכב רוק בינלאומי מגיע להופעה חד פעמית בישראל. מיכל, נערה מושכת ופרובוקטיבית מעיירת פיתוח, היא מעריצה מסורה שנוסעת לעיר הגדולה, נחושה לפגוש את האליל פנים אל פנים, ולהפיל אותו מהרגליים. האבטחה הכבדה המוצבת סביב המלון בו שוהה הכוכב מונעת ממיכל וממעריצים נוספים את הכניסה.

 

הירושה

מפיקים: מרק רוזנבאום, אבי טולדנו בימוי: אמנון רובינשטיין תסריט: צביקה קרצנר שני סיפורי אהבה המתרחשים בטולדו שבספרד,בהפרש של 500 שנה. הסיפור בתקופת האינקוויזיציה משפיע על הרומן העכשווי בדרך כמעט מאגית.

 

זוהר

מפיקים: מיכה שרפשטיין, עמיתן מנלזון בימוי: ערן ריקליס תסריט: משה זונדר, אמיר בן דוד סיפור עלייתו ונפילתו של מלך הזמר המזרחי. הצלחתו העצומה בקרב ההמונים לא חיפתה על קשייו בשיקום התא המשפחתי. הוא נופל לסמים, ומוצא לבסוף את מותו בתא המעצר כשסדין כרוך סביב צווארו.

 

זרים בלילה

מפיק: דורון ערן בימוי: סרז‘ אנקרי תסריט: רזי לוינס מפגש מקרי, ונחיתה לא מתוכננת בתל אביב, מביאה אישה צרפתייה וגבר אמריקאי למסע של תשוקה. דרכונה של האישה שניגנב, מוביל בעקבות החיפוש בארץ לאישה הנוספת שמחכה לגבר האמריקאי.

 

ללקק ת'תות

מפיקים: יורם גלובוס, בועז דוידזון בימוי: אורי ברבש תסריט: בני ברבש יריבותם המתמשכת של בועז ה"דרומי" לתמיר ה"צפוני" מגיעה עד לצבא, כשתמיר מחבל בסיכוייו של בועז להתקבל ללהקה הצבאית ולזכות בבחורה.

 

מנת יתר

מפיקים: דורון ערן, ארנון צדוק בימוי: שמואל אימברמן תסריט: פיני עדן דנה ,צעירה כבת 18 נמשכת לקולנוע ולעולם הסמים. היא מקבלת תפקיד ראשי לצידו של שחקן מבוגר ומכור לסמים. הרומן ההרסני שמתפתח בינם יוביל לסוף הטרגי.

 

נקמתו של איציק פינקלשטיין

מפיק: סרג‘יו דיזנהויז בימוי: אנריקה רוטנברג תסריט: אנריקה רוטנברג, אסטבן גוטפריד פנטסיה סוריאליסטית המספרת על איציק,לא יוצלח שעדיין חי עם אימו,יבואן מחזיקי מפתחות. נזיר שהוא מעין רוח רפאים נשלח אליו ומשכנע אותו לצאת למסע נקמה באחראים למצבו. הקרבה לנזיר תשפר באורח פלא את מצבו של איציק.

 

סיפור שמתחיל בלוויה של נחש

מפיקים: מרק רוזנבאום, כתרי שחורי בימוי: דינה צבי-ריקליס תסריט: אבי מוגרבי בנימין ואחותו מרגלית ,החיים עם אמם,יוצאים לחפש את אביהם שמתקשה להסתגל לארץ ומפליג בחלומותיו. סרט של אשליות מתנפצות ,והתבגרות מחלומות ילדות.

 

קופסה שחורה

מפיק: גדעון קולירין בימוי: יעוד לבנון תסריט: נעמי שרון, יעוד לבנון אילנה החיה בארץ, כותבת לראשונה לאחר 7 שנות ניתוק לאלכס, בעלה לשעבר החי בלונדון. ניסיונותיו של אלכס שלא לחדש את הקשר, לא מצליחים ובריאותו מדרדרת, מה שמוביל אותו חזרה לזרועות אילנה ובנו הסורר.

 

שלג באוגוסט

מפיקים: חגי לוי, ענת אסולין בימוי ותסריט: חגי לוי גבריאל מחפש את אהובתו נעמה שנעלמה וחודר מחדש לחוגים החרדים לשם הייתה שייכת בעבר. אלכסנדרה, שעוזרת לו בחיפושיו, מובילה אותו למקום המסתור, אלא שנעמה אינה רוצה לעזוב, וגבריאל מתאהב באלכסנדרה במהלך חיפושיו.