סרטים עלילתיים

אזרח אמריקאי

מפיקים: מרק רוזנבאום, אבי קלינברגר בימוי ותסריט: איתן גרין כתב ספורט אינו מפריד בין חובת הדיווח לבין אהדתו לקבוצת הכדורסל המקומית ולשחקנה האמריקאי. הוא מוזמן לנהל את הקבוצה ומבין שאין הוא יכול להיות כל מה שהוא רוצה.

 

אדי קינג

מפיקים: רפי בוקאי, גידי דר בימוי ותסריט: גידי דר אדי רוצה את יוליה שנשלטת על ידי קולמן.מוריס הגנגסטר וירון זהבי השוטר, גם הם חלק מהמהומה.

 

אישה זרה

מפיק: מרק רוזנבאום בימוי ותסריט: מיכל בת-אדם נינה מגיעה בעקבות בעלה לישראל. פציעתו של הבעל משבשת את חייהם ומעוררת חשדות שונים.

 

גברת תפתחי זה אני

מפיק, בימוי ותסריט: יהודה ברקן בובה מתנפחת המנסה לעצור טרמפים, בוץ מיוחד להגברת האון הגברי, כלב פודל משתין על דוכני ירקות בשוק הכרמל, ועוד מתיחות.

 

החיים על פי אגפא

מפיקים: יורם כסלו, רפי בוקאי בימוי ותסריט: אסי דיין סיפור החברה הישראלית על כל חלקיה,כפי שמתואר בפאב תל אביבי המנוהל על ידי דליה, אישה לא צעירה המחפשת אהבה. הסיום האפוקליפטי של הסרט מביא את השלווה לעיר הגועשת והרקובה.

 

זמן הגמל

מפיקים: אשר טללים, מיכה שגריר בימוי ותסריט: אשר טללים מסעו של ג`וליאן במדבר יהודה בחיפוש אחר ילדיו הנעדרים הופך גם למסע אל התרבות הגוועת של הבדואים הנודדים. עולם שנשתמר מאז ימי אברהם אבינו והולך ונעלם עם חזרת צאצאיו לארץ ישראל.

 

חסד מופלא

מפיק: דגן פרייס בימוי ותסריט: עמוס גוטמן הומוסקסואלים שסכנת האיידס מאיימת עליהם, ומונעת מהם ליצור קשר אינטימי. עולם שוקע ומר של גברים המחפשים אהבה.

 

טיפת מזל

מפיקים: יורם גלובוס, בועז דוידזון בימוי: זאב רווח תסריט: חנן פלד, זאב רווח ז‘וז‘ו, זמר מפורסם במרוקו של שנות ה-50, עולה לארץ עם בתו. המציאות בישראל היא המעברה והאמן הופך לפועל קשה יום, שרק מדי פעם מזמר באירועים ספורים. מצבו הבריאותי המדורדר מאלץ את בתו להחליפו. ערב אחד שומע אותה אמרגן צרפתי עשיר...

 

להב חצוי

מפיקים: עמוס קולק, רפי רייבנבך בימוי ותסריט: עמוס קולק עירוב בין בדיון לתיעוד. הסרט מציע תמהיל קולנועי נדיר, שמערב דמויות פוליטיות בשר ודם עם סיפור עלילתי בדוי. האישים הנודעים מעניקים ראיונות אמת לדמות הפיקטיבית של העיתונאית. בכך נוצר פרדוקס שיש בו פוטנציאל מעניין.

 

נערי החוף

מפיק, בימוי ותסריט: צורי מיימון רובי, ניר וערן הם מלכי החוף בזכות גלישתם. השלושה, העומדים לפני גיוס, מתלבטים בעניין, ומשלמים כל אחד בדרכו את המחיר.

 

סיפורי תל אביב

מפיקים: אהוד בלייברג, יצחק גינסברג בימוי: אילת מנחמי, נירית ירון תסריט: נירית ירון, אילת מנחמי, שמי זרחין שלושה סיפורים על שלוש נשים החיות כולן בתל אביב. על כל אחת מהן מופעלים לחצים: גברים ,בעל לשעבר,עבודה,יצרים. שלושתן תמצאנה לבסוף מידה מסוימת של נחת.

 

ערב בלי נעמה

מפיקים: משה צימרמן, נועם פלס בימוי: משה צימרמן תסריט: משה צימרמן, משה זונדר מיטב מוקיריה ומתעביה של נעמה התכנסו להרים כוסית לכבודה, אך הם ייאלצו לנהל את הערב בלעדיה. מעין פסיפס של דמויות שבסוף ערב רווי אלכוהול חוזרים לבדידותם.

 

קיץ אצל אריקה

מפיקה, במאית ותסריט: דליה הגר הוריו של אורי נוסעים לאירופה, ואורי נשלח לעשות את חודשי הקיץ עם סבתו אריקה. בשעמומו הוא מחליט לשדך לה את יעקב, השכן החדש והבודד.

 

ריקוד על החוף

מפיקים: שמואל בנית, נחשון אקסלרוד בימוי ותסריט: שמואל בנית מי שאהב באמת, תמיד תישאר איתו אהבתו. אשה, גבר, או אפילו פסגת הר. הלב הנפתח לפני הזולת יוותר פצוע לעד, וצלקותיו ישמשו לנצח כעדות לברית בין הנשמות התאומות. סרט שאינו עוסק בכא ועכשיו, אלא במה שמצוי אולי מעבר לתפיסה החושית.